RE RĪGA!: klauna CRONOPIO izrāde mazuļiem “Vecmāmiņa” (0+)

03.07.2024.

Klauna Cronopio izrāde bēbīšiem “Vecmāmiņa” – rotaļīga kopābūšana ar klaunādes elementiem.


Kad: sestdien, 17. augustā plkst. 11.00 un 17.00

Kur: Rīgas cirka Zirgu stallī, Merķeļa ielā 4

Ieteicamais vecums: 0–3 gadi

Garums: apmēram 45 min (25 min izrāde un 20 min radošā darbnīca)


Par izrādi “Vecmāmiņa” (“Abuelita”)

Spēlēties, lai cik mums būtu gadu – klauna Cronopio “Vecmāmiņa” dodas satikt mazuļus un ar tiem pavada laiku kā ar saviem mazbērniem. Mūzika, cirks, klaunāde un nedaudz dzejiska noskaņa izrādē, kas pēc sava formāta un atmosfēras īpaši piemērota visjaunākajai auditorijai.

Izrādei seko tās neformālā daļa radošās darbnīcas veidolā.


Par mākslinieku

Mariano Gedvijo (Mariano Gedwillo), plašāk zināms ar skatuves vārdu Cronopio, ir klauns, režisors, virves staigātājs un žonglieris no Argentīnas. Savas gaitas mākslas pasaulē uzsācis 1997. gadā, uzstājoties Argentīnā un citās Dienvidamerikas valstīs, vēlāk uzstājies dažādās Eiropas valstīs. Vēloties, lai klaunāde sasniegtu ne vien metropoles, bet arī mazpilsētas un ciematus, 2002. gadā Mariano nodibināja klaunu teātri Compañía de Trabajadores Kallejeros.

Mākslinieka meklējumi pēc patiesa un autentiska Klauna tēla balstās dzīves reālijās, tāpēc viņu interesē mijiedarbība ar ļoti dažādām auditorijām – bagātiem un nabagiem, jauniem un veciem, nopietniem un smieklīgiem, ieinteresētiem un skeptiķiem. “Es ticu mākslas transformējošajam spēkam un tam, ka ikvienam no mums ir dota spēja apgūt mākslas valodu, lai dalītos savā unikālajā pasaules redzējumā,” saka mākslinieks. Kopš 2023. gada Mariano dzīvo un strādā savu senču zemē Latvijā – kā mākslinieks un kā Rīgas cirka skolas žonglēšanas un klaunādes pasniedzējs.

Citas festivālā Re Rīga! un Rīgas cirkā rādītās klauna Cronopio izrādes: “Pačamamo” un “MUDO – Comedia Bufa”.


Izrādes veidotāji:

Autors, režisors un skatuves mākslinieks: Mariano Gedwillo
Tērpu dizains: Maríano Gedwillo
Tehniskais atbalsts: Emīls Zenne, Nikola Suhareva
Producents: Cía Cronopio


PAR RE RĪGA! 2024 CIRKA FESTIVĀLU


Izrāde pieejama:

  • ratiņkrēslā,
  • nedzirdīgajiem.

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Rīgas cirks iegādātās biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.

Rīgas cirka Zirgu stallī vietas nav numurētas un biļetes nav piesaistītas konkrētai sēdvietai – ierodoties uz pasākumu, katrs ieņem ērtākās vietas atbilstošajā biļešu zonā.

Tuvojoties izrāžu datumiem, biļešu cenas pieaugs.