Par cirka skolu

Rīgas cirka skola ir dibināta 2017. gadā un mērķtiecīgi nodarbojas ar cirka izglītības pieejamības veicināšanu kā Latvijā, tā arī Baltijas valstīs. Mūsu galvenās aktivitātes ir regulāru nodarbību piedāvāšana bērniem, pieaugušajiem un ģimenēm savās telpās un izbraukumos, kā arī apmācību organizēšana jomas profesionāļiem.

Rīgas cirka vēsturiskās ēkas atjaunošanas un teritorijas attīstības vīzija ir cieši saistīta arī ar cirka skolas nākotnes vīziju par jaunām un tehniski pielāgotām telpām treniņiem kā cirka mākslas entuziastiem, tā arī profesionāļiem. Šobrīd Rīgas cirka skola piedāvā brīvā laika nodarbības ar mērķi radīt interesi par cirka mākslu un veidot izpratni par cirka mākslas dažādību. Caur cirka disciplīnām tiek attīstītas tādas vērtības, kā:

  • Iederība un sadarbība – vienoti dažādībā. Rīgas cirka skola ir atvērta visiem. Cirks ir māksla bez valodas vai vecuma barjeras. Katrs šeit var atrast savu specialitāti un iegūt pārliecību par sevi kā vērtīgu sabiedrības dalībnieku.
  • Radošums – dalībnieks kā radītājs nevis izpildītājs. Cirks nav tikai sporta veids. Tā ir mākslas forma, un arī interešu izglītības jomā – tas ir pašizpausmes līdzeklis.
  • Veselīgs dzīvesveids. Cirks ir īpaša mākslas forma, jo pastiprināti izmanto cilvēka ķermeni kā izpausmes veidu. Cirks veido veselīga, sportiska un laimīga jaunieša tēlu, tādējādi popularizējot veselīgu dzīvesveidu.

Seko līdzi jaunākajām Rīgas cirka skolas aktivitātēm Instagram, Facebook un Youtube platformās! Spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, iemaņas aktiermeistarībā, veiklība un laba sadarbības prasme — tas noder ne tikai cirkā, bet arī dzīvē, tāpēc tiekamies!

 


Ieskaties cirka skolas spilgtākajos mirkļos!