Nodarbības

Rīgas cirka skola piedāvā regulāras brīvā laika nodarbības kā bērniem un pusaudžiem, tā pieaugušajiem un ģimenēm. Mūsuprāt, tas ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku, attīstot ķermeni, domāšanu un arī komunikācijas spējas.

Brīvā laika nodarbības ir vērstas uz daudzpusīgu cirka mākslas ķermenisku pieredzēšanu, kur līdzās dažādu cirka disciplīnu apgūšanai bērni un pieaugušie attīsta savu radošo potenciālu, mācās strādāt komandā un attīstīt saskarsmes prasmes, kā arī savu pašpārliecinātību.

Saistībā ar Rīgas cirka ēkas rekonstrukciju, kopš 2020. gada septembra Rīgas cirka skola apdzīvo Āgenskalnu, un nodarbības norisinās Zeļļu ielā 25, kā arī netālu esošajā Uzvaras parkā.

Rīgas cirks ir ieguvis Rīgas pašvaldības licenci interešu izglītības programmai “Cirka mākslas apguve”, tāpēc nodarbību maksu nepilngadīgiem bērniem iespējams iesniegt kā attaisnotos izdevumus gada nodokļu deklarācijā.

NODARBĪBU GRAFIKS:

NODARBĪBAS BĒRNIEM

Bērniem un pusaudžiem tiek piedāvātas regulāras brīvā laika nodarbības, kurās dalībnieki pieredzējušu treneru pavadībā apgūst kā vispārīgas fiziskās prasmes, tā arī atsevišķas cirka disciplīnas. Tajās tiek attīstīta bērnu māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, aktiermeistarība, veiklība un laba sadarbības prasme – iemaņas, kas noderēs ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Šīs nodarbības tiek organizētas mācību gada laikā no septembra līdz maijam un piemērotas bērniem no 7 līdz 17 gadu vecumam ar vai bez iepriekšējas pieredzes cirkā vai ar to saistītās disciplīnās.


NODARBĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

Veicinot lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un jaunu prasmju apguvi arī pieaugušā vecumā, Rīgas cirka skola piedāvā arī nodarbības pieaugušajiem. Aicinām piepildīt sapni par cirku un apgūt gaisa akrobātikas vai žonglēšanas prasmes kopā ar Rīgas cirka skolas treneriem! Pat, ja nav kustību pieredzes, galvenais ir nebaidīties un ļauties piedzīvojumam!


KOPIENAI

Rīgas cirka skolas vīzija ir turpināt kopienas cirka turpmāku attīstību, kurā cirka māksla kā izpausmes forma ir pieejama ikkatram sabiedrības loceklim – arī tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ sabiedrībā jūtas atstumti vai nepieņemti. Kopienas cirks fokusējas uz dažāda tipa marginalizētu grupu iesaisti, izmantojot cirka metodes, kas attīsta un ļauj apzināties ne vien fiziskās spējas, bet arī māksliniecisko izpausmi, kā arī, kas ir īpaši būtiski, attīstīt un veidot sociālās prasmes un saites.


Par cirka skolas piedāvātajām aktivitātēm pasākumos vairāk iespējams lasīt ŠEIT.