Nodarbības

Rīgas cirka skola piedāvā regulāras brīvā laika nodarbības kā bērniem un pusaudžiem, tā pieaugušajiem un ģimenēm. Mūsuprāt, tas ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku, attīstot ķermeni, domāšanu un arī komunikācijas spējas.

Brīvā laika nodarbības ir vērstas uz daudzpusīgu cirka mākslas ķermenisku pieredzēšanu, kur līdzās dažādu cirka disciplīnu apgūšanai bērni un pieaugušie attīsta savu radošo potenciālu, mācās strādāt komandā un attīstīt saskarsmes prasmes, kā arī savu pašpārliecinātību.

Saistībā ar Rīgas cirka ēkas rekonstrukciju, kopš 2020. gada septembra Rīgas cirka skola apdzīvo Āgenskalnu, un nodarbības norisinās Zeļļu ielā 25, kā arī netālu esošajā Uzvaras parkā.

Rīgas cirks ir ieguvis Rīgas pašvaldības licenci interešu izglītības programmai “Cirka māksla”, tāpēc nodarbību maksu nepilngadīgiem bērniem iespējams iesniegt kā attaisnotos izdevumus gada nodokļu deklarācijā.

 

NODARBĪBAS BĒRNIEM

Bērniem un pusaudžiem tiek piedāvātas regulāras brīvā laika nodarbības, kurās dalībnieki pieredzējušu treneru pavadībā apgūst kā vispārīgas fiziskās prasmes, tā arī atsevišķas cirka disciplīnas. Tajās tiek attīstīta bērnu māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, aktiermeistarība, veiklība un laba sadarbības prasme – iemaņas, kas noderēs ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Šīs nodarbības tiek organizētas mācību gada laikā no septembra līdz maijam un piemērotas bērniem no 7 līdz 17 gadu vecumam ar vai bez iepriekšējas pieredzes cirkā vai ar to saistītās disciplīnās.


DARBNĪCAS ĢIMENĒM

Darbnīcas ģimenēm ir iespēja vecākiem izkustēties kopā ar saviem bērniem, iepazīstot dažādas cirka disciplīnas. Rotaļu formā, veicinot uzticības un sadarbības pilnu atmosfēru, tas ir vērtīgi pavadīts brīvais laiks.

Uz darbnīcām ģimenēm aicināti vecāki kopā ar bērniem no 3 gadu vecuma, tiek iepazītas tādas disciplīnas kā cilvēku piramīdas, pāru akrobātika, žonglēšana, kā arī līdzsvara disciplīnas.


NODARBĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

Veicinot lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un jaunu prasmju apguvi arī pieaugušā vecumā, Rīgas cirka skola piedāvā arī darbnīcas pieaugušajiem.

Aktuālā informācija par iespēju piedalīties nodarbībās pieaugušajiem tiek ievietota Rīgas cirka skolas Facebook lapā.


Par cirka skolas piedāvātajām aktivitātēm pasākumos vairāk iespējams lasīt ŠEIT.