Nodarbības

Bērniem

Bērniem un pusaudžiem tiek piedāvātas regulāras brīvā laika nodarbības, kurās dalībnieki pieredzējušu treneru pavadībā apgūst kā vispārīgas fiziskās prasmes, tā arī atsevišķas cirka disciplīnas. Tajās tiek attīstīta bērnu māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, aktiermeistarība, veiklība un laba sadarbības prasme – iemaņas, kas noderēs ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Šīs nodarbības tiek organizētas mācību gada laikā no septembra līdz maijam un piemērotas bērniem no 7 līdz 17 gadu vecumam ar vai bez iepriekšējas pieredzes cirkā vai ar to saistītās disciplīnās.

2022./2023. mācību gadā nodarbības tiks organizētas atbilstoši aktuālajiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem, tāpēc jāņem vērā, ka nodarbības var notikt gan ārtelpās (Uzvaras parkā), gan attālināti (ZOOM platformā), un apmācību programma tiks pielāgota atbilstoši iespējām. Par iespēju piedalīties nodarbībās interesēties, rakstot uz skola@cirks.lv  vai piesakoties NODARBĪBĀM ŠEIT.


2022./2023. mācību gadā pieejamas šādas apmācību programmas:

HOBIJGRUPA

Iepazīstot dažādas cirka disciplīnas, bērniem ir iespēja vispusīgi attīstīt savu fizisko sagatavotību, kā arī prāta spējas. Nodarbībās piedalās dažādu vecumu bērni (no 7 gadu vecuma), kas atvieglo atsevišķu disciplīnu apguvi, mazinot konkurences sajūtu starp vienaudžiem.

Norises vieta un laiks: sestdienās 11.00 – 12.30 Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu
Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15

Nodarbību maksa: 35 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma)


TRENIŅGRUPA

Cirka mākslas apguve norisinās 3 līmeņu programmā. Jaunie audzēkņi tiks uzņemti 1. līmeņa grupā (ar iespēju pāriet uz augstāku līmeni, ja bijusi iepriekšēja pieredze cirkā vai ar to saistītās jomās). Apmācību procesā bērni iepazīst akrobātiku, žonglēšanu un līdzsvara disciplīnas. Otrajā gadā iespējams pievienoties uz papildus specializācijas nodarbībām.

Norises vieta un laiks:
Iesācējiem: 1. līmeņa grupa

7 – 10 gadi: nodarbības pirmdienās un trešdienās 17:15 – 18:15

11+ gadi: nodarbības pirmdienās un trešdienās 16:00 – 17:00

Ar priekšzināšanām: 2. līmeņa grupa
Vismaz trīs reizes nedēļā darba dienu vakaros ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju komandu. Papildus iespējams apmeklēt nodarbības, kas vērstas uz individuālu / grupu skatuves priekšnesumu attīstīšanu.

Nodarbību maksa:
– apmeklējot pamatkursu: 50 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma)

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15


PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Lai rezervētu vietu grupā, tiks izsūtīts rēķins par pirmā mēneša nodarbībām, kuru ir jāapmaksā norādītā termiņa ietvaros, un tikai tad audzēknim būs garantēta vieta grupā.

Jautājumu gadījumā rakstiet / zvaniet:  26766132 vai skola@cirks.lv


NODARBĪBAS VADA RĪGAS CIRKA SKOLAS PASNIEDZĒJI