Nodarbības

Bērniem

Bērniem un pusaudžiem tiek piedāvātas regulāras brīvā laika nodarbības, kurās dalībnieki pieredzējušu treneru pavadībā apgūst kā vispārīgas fiziskās prasmes, tā arī atsevišķas cirka disciplīnas. Tajās tiek attīstīta bērnu māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, aktiermeistarība, veiklība un laba sadarbības prasme – iemaņas, kas noderēs ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Šīs nodarbības tiek organizētas mācību gada laikā no septembra līdz maijam un piemērotas bērniem no 7 līdz 17 gadu vecumam ar vai bez iepriekšējas pieredzes cirkā vai ar to saistītās disciplīnās.

2021./2022. mācību gadā nodarbības tiek organizētas atbilstoši aktuālajiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem, tāpēc jāņem vērā, ka nodarbības var notikt gan ārtelpās (Uzvaras parkā), gan attālināti (ZOOM platformā), un apmācību programma tiks pielāgota atbilstoši iespējām. Par iespēju piedalīties nodarbībās interesēties, rakstot uz skola@cirks.lv  vai piesakoties NODARBĪBĀM ŠEIT.


2021./2022. mācību gadā pieejamas šādas apmācību programmas:

HOBIJGRUPA

Iepazīstot dažādas cirka disciplīnas, bērniem ir iespēja vispusīgi attīstīt savu fizisko sagatavotību, kā arī prāta spējas. Nodarbībās piedalās dažādu vecumu bērni, kas atvieglo atsevišķu disciplīnu apguvi, mazinot konkurences sajūtu starp vienaudžiem.

Norises vieta un laiks: sestdienās Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu
Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15

Nodarbību maksa: 35 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma)


TRENIŅGRUPA

Cirka mākslas apguve norisinās 3 līmeņu programmā. Jaunie audzēkņi tiks uzņemti 1. līmeņa grupā (ar iespēju pāriet uz augstāku līmeni, ja bijusi iepriekšēja pieredze cirkā vai ar to saistītās jomās). Apmācību procesā bērni iepazīst akrobātiku, gaisa akrobātiku, žonglēšanu un līdzsvara disciplīnas.

Norises vieta un laiks:
Iesācējiem: 1. līmeņa grupa
Divas reizes nedēļā darba dienu vakaros ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju komandu.
Ar priekšzināšanām: 2. līmeņa grupa
Trīs reizes nedēļā darba dienu vakaros ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju komandu.

Nodarbību maksa:
– apmeklējot pamatkursu: 45 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma)
– apmeklējot pamatkursu un 1 specializācijas nodarbību: 55 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma)
– apmeklējot pamatkursu un 2 specializācijas nodarbības: 60 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma).

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15


IZRĀŽU TRUPA

Vecuma grupā no 13 līdz 18 gadiem ar iepriekšēju pieredzi akrobātikā un/vai objektu manipulācijā. Nodarbības notiek 4 līdz 5 reizes nedēļā darba dienu vakaros.  Izrāžu trupas grupā audzēkņiem ir iespēja attīstīt gan grīdas, gan gaisa akrobātikas prasmes, apgūt objektu manipulāciju, laikmetīgo deju un līdzsvaru. Tomēr pats galvenais – izrāžu trupā kopīgi veidosim izrādes, kuras sadarbībā ar pasniedzējiem radīs paši audzēkņi.

Nodarbību maksa:

50 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma)


PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Lai rezervētu vietu grupā, tiks izsūtīts rēķins par pirmā mēneša nodarbībām, kuru ir jāapmaksā norādītā termiņa ietvaros, un tikai tad audzēknim būs garantēta vieta grupā.

Jautājumu gadījumā rakstiet: skola@cirks.lv


NODARBĪBAS VADA RĪGAS CIRKA SKOLAS PASNIEDZĒJI