Nodarbības

Bērniem

Bērniem un pusaudžiem tiek piedāvātas regulāras brīvā laika nodarbības, kurās dalībnieki pieredzējušu treneru pavadībā apgūst kā vispārīgas fiziskās prasmes, tā arī atsevišķas cirka disciplīnas. Tajās tiek attīstīta bērnu māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, aktiermeistarība, veiklība un laba sadarbības prasme – iemaņas, kas noderēs ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Šīs nodarbības tiek organizētas mācību gada laikā no septembra līdz maijam un piemērotas bērniem no 7 līdz 17 gadu vecumam ar vai bez iepriekšējas pieredzes cirkā vai ar to saistītās disciplīnās.

Video pamācība, kā pie mums (Zeļļu ielā 25) nokļūt, atrodama ŠEIT.


2023./2024. mācību gadā pieejamas šādas apmācību programmas:

HOBIJGRUPA

Iepazīstot dažādas cirka disciplīnas, bērniem ir iespēja vispusīgi attīstīt savu fizisko sagatavotību, kā arī prāta spējas. Nodarbībās piedalās dažādu vecumu bērni (no 7 gadu vecuma), kas atvieglo atsevišķu disciplīnu apguvi, mazinot konkurences sajūtu starp vienaudžiem.

Norises vieta un laiks: sestdienās 11.00 – 12.30 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu Zeļļu ielā 25
Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 20

Nodarbību maksa: 42 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma), vai 150 EUR par rudens semestri.

* Maksājot par visu semestri kopā un apmeklējumu pārtraucot, nauda netiek atgriezta.


TRENIŅGRUPA

Cirka mākslas apguve norisinās 3 līmeņu programmā. Jaunie audzēkņi tiks uzņemti 1. līmeņa grupā (ar iespēju pāriet uz augstāku līmeni, ja bijusi iepriekšēja pieredze cirkā vai ar to saistītās jomās). Apmācību procesā bērni iepazīst akrobātiku, žonglēšanu un līdzsvara disciplīnas. Otrajā gadā iespējams pievienoties uz papildus specializācijas nodarbībām.

Norises vieta un laiks:
Iesācējiem: 1. līmeņa grupa

7 – 10 gadi: nodarbības pirmdienās un trešdienās 17:15 – 18:15

11+ gadi: nodarbības pirmdienās un trešdienās 16:00 – 17:00

Nodarbības notiek Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju komandu.

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15

Nodarbību maksa: 56 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma) vai 200 EUR rudens semestrī / 250 EUR pavasara semestrī.

* Maksājot par visu semestri kopā un apmeklējumu pārtraucot, nauda netiek atgriezta.


Lai rezervētu vietu grupā, tiks izsūtīts rēķins par pirmā mēneša nodarbībām, kuru ir jāapmaksā norādītā termiņa ietvaros, un tikai tad audzēknim būs garantēta vieta grupā.

Rīgas cirks ir ieguvis Rīgas pašvaldības licenci interešu izglītības programmai “Cirka mākslas apguve”, tāpēc nodarbību maksu nepilngadīgiem bērniem iespējams iesniegt kā attaisnotos izdevumus gada nodokļu deklarācijā.

Jautājumu gadījumā rakstiet / zvaniet: cirka skolas koordinatorei Luīzai +371 25430621 vai skola@cirks.lv


Septembra sākumā visus ieinteresētos aicinām uz Atvērto durvju dienu, lai izmēģinātu dažādas cirka disciplīnas, iepazītos ar treneru komandu, un, iespējams, kļūtu par nākamo cirka skolas audzēkni!

 


Mācību gada semestra noslēgumā ar lielākajiem audzēkņiem iestudējam izrādi. Ieskaties Rīgas cirka skolas audzēkņu pirmajā uzstāšanās reizē atjaunotajā Rīgas cirka arēnā, kas reizē arī simbolizēja jaunās paaudzes ienākšanu cirkā. Video pilnā garumā pieejams ŠEIT.