Nodarbības

Pieaugušajiem

Aicinām piepildīt sapni par cirku un apgūt gaisa akrobātikas vai žonglēšanas prasmes kopā ar Rīgas cirka skolas treneriem! Pat, ja nav kustību pieredzes, galvenais ir nebaidīties un ļauties piedzīvojumam! Video pamācība, kā pie mums (Zeļļu ielā 25) nokļūt, atrodama ŠEIT.


GAISA AKROBĀTIKA (IESĀCĒJIEM)

Otrdienās 20.00 – 21.15 (trapece), ceturtdienās 20.00 – 21.15 (zīdi) Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Maiju Sukuti.

Gaisa akrobātikas nodarbības piedāvās jums iespēju piedzīvot pilnīgi jaunas emocijas. Graciozās kustības, ko cirka mākslinieki izpilda gaisā, prasa lielu spēku, lokanību un kustību eleganci. Nodarbībā uzmanība tiek vērsta gan uz muskulatūras nostiprināšanu (īpaši ķermeņa augšdaļas un roku) gan uz triku apguvi. Gaisa akrobātika ir lielisks veids, kā uzlabot savu fizisko sagatavotību, noķert piedzīvojuma prieku un uzlabot pašapziņu.

Iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama. Bet pacietība, spēja izturēt sāpes un pieciest zilumus – gan!


ŽONGLĒŠANAS LABORATORIJA

Pirmdienās un trešdienās 20.00 – 21.15 Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu.

Ja ir vēlme apgūt ko jaunu un pie reizes uzlabot kustību koordināciju un prāta asumu, žonglēšanas nodarbības ir tieši tas, kas vajadzīgs. Brīvā formātā apgūsim pamatprasmes žonglēšanai ar bumbiņām, un būs iespējams apgūt arī citu žonglēšanas inventāru pēc izvēles: vāles, riņķus, poi.


Nodarbību maksa:

Iespējams iegādāties 4 vai 8 nodarbību abonementu 35 EUR vai 50 EUR apmērā. Pirms abonementa iegādes, rakstiet uz e-pastu un rezervējiet vietu grupā: skola@cirks.lv. Abonements pirms katras nodarbības jāuzrāda trenerim.

Jautājumu gadījumā rakstiet / zvaniet: cirka skolas koordinatorei Luīzai +371 25430621 vai skola@cirks.lv