Nodarbības

Pieaugušajiem

Rīgas cirka skola arī 2022. gada rudens sezonā turpinās aicināt uz regulārām nodarbībām pieaugušos. Par aktuālajām darbnīcām iespējams lasīt mūsu Facebook lapā.

Rīgas cirka skola aicina pieaugušos uz gaisa akrobātikas nodarbībām ar trapeci un zīdiem, kā arī žonglēšanas laboratorijas nodarbībām.

Sekojot aktuālajiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem laikā, kad nav iespējams norisināties klātienes nodarbībām, ZOOM platformā notiek kombinētā stiepšanās/spēka nodarbība un nodarbība žonglēšanā ar bumbiņām. Par iespēju piedalīties nodarbībās interesēties, rakstot uz skola@cirks.lv  vai piesakoties NODARBĪBĀM ŠEIT.


GAISA AKROBĀTIKA (IESĀCĒJIEM)

Otrdienās 20.00 – 21.15 (trapece), ceturtdienās 20.00 – 21.15 (zīdi) Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Maiju Sukuti.

Gaisa akrobātikas nodarbības piedāvās jums iespēju piedzīvot pilnīgi jaunas emocijas. Graciozās kustības, ko cirka mākslinieki izpilda gaisā, prasa lielu spēku, lokanību un kustību eleganci. Nodarbībā uzmanība tiek vērsta gan uz muskulatūras nostiprināšanu (īpaši ķermeņa augšdaļas un roku) gan uz triku apguvi. Gaisa akrobātika ir lielisks veids, kā uzlabot savu fizisko sagatavotību, noķert piedzīvojuma prieku un uzlabot pašapziņu.

Iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama. Bet pacietība, spēja izturēt sāpes un pieciest zilumus – gan!


ŽONGLĒŠANAS LABORATORIJA

Pirmdienās un trešdienās 20.00 – 21.15 Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu

Ja ir vēlme apgūt ko jaunu un pie reizes uzlabot kustību koordināciju un prāta asumu, žonglēšanas nodarbības ir tieši tas, kas vajadzīgs. Brīvā formātā apgūsim pamatprasmes žonglēšanai ar bumbiņām, un būs iespējams apgūt arī citu žonglēšanas inventāru pēc izvēles: vāles, riņķus, poi.


Nodarbību maksa:

Abonementa iegāde:

Iespējams iegādāties 4 vai 8 nodarbību abonementu 35 EUR vai 50 EUR apmērā.

Pēc abonementā iegādes, rakstiet uz e-pastu un rezervējiet vietu grupā: skola@cirks.lv
Rīgas cirka skolas PASNIEDZĒJI