Nodarbības

Pieaugušajiem

Rīgas cirka skola arī 2021. gada rudens sezonā turpinās aicināt uz regulārām nodarbībām pieaugušos. JAUNĀS SEZONAS NODARBĪBU GRAFIKS BŪS PIEEJAMS AUGUSTĀ. Par aktuālajām darbnīcām iespējams lasīt mūsu Facebook lapā.

Vasarā vēl iespējams pieteikties uz Contact staff manipulācijas nodarbībām:

🎪 CONTACT STAFF

⏰ Otrdienās un ceturtdienās 20.00–21.30 Zeļļu ielā 25 Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu

Contact staff ir viena no fire staff jeb uguns stafa (garas nūjas, kam abos galos aizdegta uguns) manipulācijas disciplīnām. Uguns stafs ir viens no populārākajiem uguns manipulācijas rekvizītiem. Galvenā contact staff ideja ir pēc iespējas mazāk aiztikt stafu ar rokām – pārsvarā tas tiek ripināts pa ķermeni. Kontaktstafa tehnika apvieno ķīniešu tradicionālo fei-cha tehniku ar moderno baton twirling (sporta disciplīna ar īsu zizli). Kontaktstafs ir salīdzinoši jauna disciplīna, kura pasaulē šobrīd aktīvi attīstās. Katrs pats var attīstīt savu manipulācijas valodu – lielāku uzmanību pievēršot vai nu manipulācijas trikiem, ķermeņa plastikai, dejai, vai akrobātikai. Ievadkursā izmantosim stafus bez uguns, bet, ja cītīgi apgūsi tehniku un vēlēsies mācības turpināt, ar laiku varēsi izmēģināt arī manipulāciju ar uguni. Darbošanās ar stafu nodarbina visu ķermeni un attīsta ķermeņa lokanību un stāju.
Lai gūtu priekšstatu par disciplīnu, noskaties šo VIDEO.


Precīzs nākamās mācību sezonas nodarbību saraksts būs zināms augustā, bet, lūk, ieskatam mūsu piedāvāto nodarbību klāsts  2020./2021. gada sezonā:

🎪 STIEPŠANĀS
⏰ Otrdienās 20.00–21.30 Zeļļu ielā 25 Rīgas cirka skolas pasniedzēju Valēriju Komisarenko

Lokanība ir svarīga gan ikdienas labsajūtai, gan rezultātiem treniņos. Lai sasniegtu labākus rezultātus jebkurā sporta veidā (īpaši gaisa akrobātikā un roku stājā) stiepšanās ir neaizstājama treniņu programmas sastāvdaļa. Regulāri stiepšanās vingrinājumi palīdzēs samazināt traumu gūšanas risku, mazinās muskuļu sāpes, uzlabos kustību koordināciju un amplitūdu.


🎪 ROKU STĀJA

⏰ Ceturtdienās 20.00–21.30 Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Džeisonu Duprē 

Šajās nodarbībās tiks apgūti roku stājas pamati, kā arī izprasti nepieciešamie izpildes tehnikas pamatprincipi, lai turpinātu progresēt. Nodarbības plānotas kā intensīvs visa ķermeņa treniņš.
Norises valoda: angļu (nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums)


🎪 GAISA AKROBĀTIKA (IESĀCĒJIEM)
⏰ Sestdienās 13.30-15.00 Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Džeisonu Duprē

Gaisa akrobātikas nodarbības piedāvās iespēju piedzīvot pilnīgi jaunas emocijas, jo graciozās kustības, ko cirka mākslinieki izpilda gaisā, prasa lielu spēku, lokanību un kustību eleganci. Nodarbībā uzmanība tiek vērsta gan uz muskulatūras nostiprināšanu (īpaši ķermeņa augšdaļas un roku) gan uz triku apguvi. Gaisa akrobātika ir lielisks veids, kā uzlabot savu fizisko sagatavotību, noķert piedzīvojuma prieku un uzlabot pašapziņu.
Norises valoda: angļu (nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums)


🎪 ŽONGLĒŠANA
⏰ Svētdienās 17.00–18.30 Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu

Ja ir vēlme apgūt ko jaunu, un pie reizes uzlabot savu kustību koordināciju un prāta asumu, žonglēšanas nodarbības ir tieši tas, kas vajadzīgs. Nodarbībās būs iespējams apgūt dažādas žonglēšanas tehnikas, iegūt teorētiskās zināšanas par triku izpildīšanu, uzlabot ķermeņa koordināciju un ritma izjūtu, kā arī iemācīties žonglēt ne tikai individuāli, bet arī pāros. Šī ir atvērtā līmeņa nodarbība – treneris dod individuālus uzdevumus katram audzēknim, ļaujot katram progresēt savā ritmā.


🏷️ Nodarbību maksa:

Abonementi:
– 1 nodarbība nedēļā : 35 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma).
– 2 nodarbības nedēļā: 45 EUR par kalendāro mēnesi;
– 3 nodarbības nedēļā: 55 EUR par kalendāro mēnesi.

1 nodarbības cena (maksājot par katru nodarbību atsevišķi) – 10 EUR

Pieteikšanās, aizpildot ANKETU
Rīgas cirka skolas PASNIEDZĒJI