Biļetes

Izrāde ģimenēm: Hands Some Feet “Colorsphere”

Četri zinātkāri pētnieki nonāk Kolorsfērā – bezkrāsainā pasaulē, kur mīt dauzonīgas un spītīgas būtnes, kas nemitīgi ražo arvien jaunas un jaunas lodītes. Viss mainās līdz ar krāsainas bumbas ienākšanu Kolorsfēras pasaulē – katra jauna krāsa ierosina nebeidzamu pārvērtīu ķēdi.

Žonglēšana, akrobātika, fiziskais teātris un tehnoloģijas mūs vedīs pretī neaizmirstamam piedzīvojumam krāsu pasaulē. Somijas apvienības Hands Some Feet izrāde “Colorsphere” ir aizraujošs cirka iestudējums, kas uzrunās gan bērnus, gan pieaugušos.

LASĪT VAIRĀK icon-next

17. Maijā 18.00

18. Maijā 11.00

18. Maijā 16.00

Rīgas cirks

Merķeļa iela 4, Rīga

Pasaulslavenās akrobātu apvienības Circa izrāde “Humans 2.0”

“Human 2.0” ir aizkustinošs iestudējums par izaicinājumu būt cilvēkam.

Tiek celti un sagrauti torņi, ķermeņi pārvar šķēršļus un ir spiesti iepazīt fizikas likumu galējās robežas. Vai mēs jelkad atradīsim īsto balansu, vai tomēr vienīgā iespēja virzīties uz priekšu ir pielāgošanās pastāvīgām pārmaiņām?

Mūsdienu cirka apvienība Circa ir ir viena no pasaules vadošajām cirka apvienībām. Circa ir Austrālijas mūsdienu cirka pionieri, kas publiku spēj pārsteigt gan ar aizkustinošām tēmām, gan ar neticami augstām, pat ekstrēmām, akrobātikas prasmēm.

LASĪT VAIRĀK icon-next

1. Aprīlī 19.00

Rīgas cirks

Merķeļa iela 4, Rīga

IZPĀRDOTS

VIRPUĻOJOŠAIS VELOBALETS “LA BANDE À TYREX”

Svinīgā Rīgas cirka arēnas atklāšana ir klāt! Pirmais notikums tehniski labiekārtotajā arēnā ir grandiozā velobaleta izrāde “La Bande à Tyrex” (Francija) tāda paša nosaukuma apvienības izpildījumā.
Izrāde Rīgā skatāma trīs reizes. Pirmajā vakarā izrādei sekos arī koncerts, kurā uzstāsies šīs pašas apvienības mākslinieki.

LASĪT VAIRĀK icon-next

21. Martā 19.00

22. Martā 19.00

23. Martā 19.00

Rīgas cirks

Merķeļa iela 4, Rīga

CIRKA SKOLAS ABONEMENTS PIEAUGUŠAJIEM: SLACKLINE

Rīgas cirka skola piedāvā sleklaina (slackline jeb līdzsvara lentes) nodarbības. Aicināti gan iesācēji, gan tie, kuri pamatprasmes jau apguvuši.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Rīgas cirka skola

Zeļļu 25 (LU ēka), Āgenskalns

Cirka skolas abonements pieaugušajiem: žonglēšana

Cirka skolas abonementu iegādi esam padarījuši krietni ērtāku – tagad piepildīt sapni par cirku ir pavisam viegli! Piedāvājam pieaugušajiem apmeklēt gaisa žonglēšanas nodarbības, iegādājoties 4 vai 8 nodarbību abonementu.

 

LASĪT VAIRĀK icon-next

Pieejams visu mācību sezonu

Rīgas cirka skola

Zeļļu ielā 25

Cirka skolas abonements pieaugušajiem: akrobātika

Cirka skolas abonementu iegādi esam padarījuši krietni ērtāku – tagad piepildīt sapni par cirku ir pavisam viegli! Piedāvājam pieaugušajiem apmeklēt gaisa akrobātikas vai žonglēšanas nodarbības, iegādājoties 4 vai 8 nodarbību abonementu.

Ar akrobātikas abonementu pieejamas grīdas un gaisa (zīdu, trapeces) nodarbības. Pēc abonementa iegādes iespējams rezervēt apmeklējumu laikus uz vienu vai vairākām minēto disciplīnu nodarbībām.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Pieejams visu mācību sezonu

Rīgas cirka skola

Zeļļu ielā 25

Dāvanu kartes

Dāvana, kas nekrāj putekļus, sagāda prieku un ilgi paliek atmiņā – visus šos titulus ir pelnījusi RĪGAS CIRKA IZRĀŽU DĀVANU KARTE.

Tā ir pieejama gan digitālā, gan taustāmā formātā, un ar karti iespējams izvēlēties biļetes uz jebkuru Rīgas cirka izrādi gada garumā (kamēr izrādes biļetes pieejamas tirdzniecībā).

LASĪT VAIRĀK icon-next

Dāvana dažādos svētkos

CIRKA DĀVANU KOMPLEKTI

Tetovējumi, žonglēšanas rekvizīti, pastkartes – dāvanas, kas priecēs lielus un mazus un noderēs dažādos svētkos.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Dāvanu komplekti lieliem un maziem

Atlaides uz Rīgas cirka izrādēm*

Vēlamā atlaide jāizvēlas pirkuma veikšanas brīdī.

*Uz atsevišķiem pasākumiem, piemēram, Ziemassvētku pasākumiem vai festivāla RE RĪGA! izrādēm, var būt spēkā cita ataižu sistēma – lūdzam skatīt pie konkrētās izrādes informācijas norādītās atlaides.

Rīgaas cirks biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.

15%

Līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un personām ar invaliditāti*. Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

*Parasti uz izrādēm pieejamas vietas ratiņkrēsliem (ar bezmaksas pavadoņa vietu blakus). Ja biļešu tirdzniecības lapā nav norādīta precīzāka informācija par šo vietu iegādi, lūdzam sazināties: cirks@cirks.lv

15%

Goda ģimeņu atlaide – 15% no standarta biļešu cenas

15%+

Grupu biļetes (10–20 cilvēku grupai: -15%, no 21 cilvēka -20%)

20%

Cirka skolas audzēkņiem

!

Par skolēnu grupu biļetēm un grupām virs 50 cilvēkiem sazināties: cirks@cirks.lv