Biļetes

RE RĪGA! FESTIVĀLS: CRONOPIO “MUDO – COMEDIA BUFA”(14+)

Klauna Cronopio bufonādes komēdija “MUDO – Comedia Bufa” – saldsērīga muzikāla klaunāde nobriedušiem prātiem.

Latīņamerikas mūzikas ritmi un nemitīgā tēlu mainība skatītāju aizvedīs teju ikvienam atpazīstamu traģikomisku tēlu, notikumu un sajūtu pasaulē. Argentīnā dzimušā mākslinieka Cronopio bufonādes izrādē “MUDO – Comedia Bufa” ar kritiskās komēdijas izteiksmes līdzekļiem tiek izgaismotas sabiedrības ēnas puses.

LASĪT VAIRĀK icon-next

14. Augustā 20.00

15. Augustā 20.00

Rīgas cirka Zirgu staļļa zāle

Merķeļa iela 4, Rīga

Re Rīga! festivāls: XABI LARREA “PIN PANG” (5+)

Apaļa, balta, tīra un nevainojama pasaule – nopulēta kā galda tenisa bumbiņa. “Pin Pang” ir aizraujoša izrāde, kas pārsteidz ar sarežģītu žonglēšanas tehniku. Izrādē manipulācijas ar galda tenisa bumbiņām apvienota ar maģijas, klaunādes un fiziskā teātra elementiem. Šī humoristiski filozofiskā cirka izrāde vēsta par dzīves augstāko standartu nesasniedzamību un rosina samazināt dažkārt pārlieku augstās prasības.

LASĪT VAIRĀK icon-next

16. Augustā 19.00

17. Augustā 18.00

Rīgas cirka arēna

Merķeļa iela 4, Rīga

RE RĪGA! festivāls: ALTA GAMA “MELO MAZĀK” (6+)

Humoristisks un sirsnīgs vienkāršības slavinājums –  veloakrobātisks aicinājums atrast ceļu atpakaļ pie sevis. “Melo mazāk” ir minimālisma tradīcijās ieturēts aizkustinošs stāsts par to, cik maz ir vajadzīgs laimei. Uz skatuves ir trīs ķermeņi – sievietes, vīrieša un velosipēda. Mijiedarbojoties elpu aizraujošos trikos, tiek meklēta autentiskuma un vienkāršības atslēga.

LASĪT VAIRĀK icon-next

14. Augustā 19.00

15. Augustā 19.00

Rīgas cirka arēna

Merķeļa iela 4, Rīga

Biļetes drīzumā

RE RĪGA!: Toma Monktona klaunādes izrāde “Endling” (7+)

Fascinējošais klaunādes meistars Toms Monktons atgriežas Rīgā – šoreiz ar savu jaunāko un karjeru noslēdzošo izrādi “Endling”, kas ir sava veida Monktona darbu retrospekcija – spilgtāko iestudējumu fragmentu kolāža, kas pāraugusi neatkarīgā stāstā.  Toms Monktons jau vairāk nekā 10 gadus veido solo fiziskā teātra izrādes, un “Endling” iepazīstina ar šī darba iemīļotākajiem pirkstiem, kas atvadās, pirms tie pazūd uz visiem laikiem.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Latvijas Kultūras akadēmijas teātra māja "Zirgu pasts"

Dzirnavu iela 46, Rīga

LE DOUX SUPPLICE “Oda ballei”

Cirka-dejas piedzīvojums “Oda ballei”. Pievilkšanās un atgrūšanās. Lēni un strauji ritmi – tango, roks, valsis, rondo un džezs. Virpuļi un sentimentāla romantika. Kustība, akrobātika un vieglums, cirka un dejas robežu pārkāpšana. Apvienības Le Deux Supplice izrāde “Oda ballei” ir daudzslāņaina kā pati dzīve. Viena no “karstākajām” izrādēm Eiropas cirka arēnā.

LASĪT VAIRĀK icon-next

10. Oktobrī 19.00

11. Oktobrī 19.00

12. Oktobrī 19.00

Rīgas cirks

Merķeļa iela 4, Rīga

CIRKA SKOLAS ABONEMENTS PIEAUGUŠAJIEM: SLACKLINE

Rīgas cirka skola piedāvā sleklaina (slackline jeb līdzsvara lentes) nodarbības. Aicināti gan iesācēji, gan tie, kuri pamatprasmes jau apguvuši.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Rīgas cirka skola

Zeļļu 25 (LU ēka), Āgenskalns

Dāvanu kartes

Dāvana, kas nekrāj putekļus, sagāda prieku un ilgi paliek atmiņā – visus šos titulus ir pelnījusi RĪGAS CIRKA IZRĀŽU DĀVANU KARTE.

Tā ir pieejama gan digitālā, gan taustāmā formātā, un ar karti iespējams izvēlēties biļetes uz jebkuru Rīgas cirka izrādi gada garumā (kamēr izrādes biļetes pieejamas tirdzniecībā).

LASĪT VAIRĀK icon-next

Dāvana dažādos svētkos

CIRKA DĀVANU KOMPLEKTI

Tetovējumi, žonglēšanas rekvizīti, pastkartes – dāvanas, kas priecēs lielus un mazus un noderēs dažādos svētkos.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Dāvanu komplekti lieliem un maziem

Atlaides uz Rīgas cirka izrādēm*

Vēlamā atlaide jāizvēlas pirkuma veikšanas brīdī.

*Uz atsevišķiem pasākumiem, piemēram, Ziemassvētku pasākumiem vai festivāla RE RĪGA! izrādēm, var būt spēkā cita ataižu sistēma – lūdzam skatīt pie konkrētās izrādes informācijas norādītās atlaides.

Rīgaas cirks biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.

10%

Līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un personām ar invaliditāti*. Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

*Parasti uz izrādēm pieejamas vietas ratiņkrēsliem (ar bezmaksas pavadoņa vietu blakus). Ja biļešu tirdzniecības lapā nav norādīta precīzāka informācija par šo vietu iegādi, lūdzam sazināties: cirks@cirks.lv

15%

Goda ģimeņu atlaide – 15% no standarta biļešu cenas

15%+

Grupu biļetes (10–20 cilvēku grupai: -15%, no 21 cilvēka -20%)

20%

Cirka skolas audzēkņiem

!

Par skolēnu grupu biļetēm un grupām virs 50 cilvēkiem sazināties: cirks@cirks.lv