Biļetes

“Re Riga!” festivāla abonements

Trīs bezrūpīgi vakari Āgenskalnā un Rīgas centrā – es kopā ar laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālu “Re Rīga!” visā tā garumā!

Apmeklē festivāla maksas izrādes no ceturtdienas līdz sestdienai tikai  par 22 eiro, kā arī baudi bezmaksas programmu, cirka skolas meistardarbnīcas un citus festivāla pasākumus!

Piedāvājums:

Ceturtdien, 18. augustā plkst. 20.00 Sporta 2 kvartālā “Secret Spot”  apvienības Be Flat (Beļģija) izrāde “Double You” .

Piektdien, 19. augustā plkst. 20.00 Sporta 2 kvartālā “Secret Spot”  apvienības Taigi cirkas (Lietuva, Latvija) izrāde “Up to This Point”

Sestdien, 20. augustā plkst. 17.00 Āgenskalnā, Zeļļu ielas 25 Teātra zālē  Marinas Cherry (Zviedrija/Beļģija) izrāde “Only Bones v1.6”

Svētdien, 21. augustā plkst. 14.00 Sporta 2 kvartālā apvienības Be Flat (Beļģija) izrāde “Follow Me” (bezmaksas izrāde ar ļoti ierobežotu vietu skaitu).

 

LASĪT VAIRĀK icon-next

Sporta 2 kvartāls un Āgenskalns

Sporta 2 kvartāls / Zeļļu iela 25

FESTIVĀLS “RE RĪGA!”: TAIGI CIRKAS “UP TO THIS POINT”

Gaisa akrobātika, Sīra rats, lidojoši matrači un eksperimenti ar cirka rīkiem, žanriem un tehnikām – “Up to This Point”  ir aizraujoša un sirsnīga izrāde, kas tapusi, sadarbojoties latviešu cirka māksliniekam Aleksejam Smolovam ar lietuviešu mākslinieku Konstantīnu Kosovecu.

LASĪT VAIRĀK icon-next

19. Augustā 20.00

20. Augustā 20.00

Sporta kvartāls "Secret Spot"

Sporta iela 2, Rīga

FESTIVĀLS “RE RĪGA!”: MARINA CHERRY “TIKAI KAULIŅI V.1.6”

Savā neticami lokano žestu valodā Marina Cherry pēta robežas starp cirku, fizisko teātri un deju, lai izteiktu vissmieklīgākā dzīvnieka – cilvēks – sarežģītību. Izrāde ir veidota kā kontorsionista un klaunādes meistara Tomija Monktona izrādes “Only Bones (v.1.0)” jeb “Tikai kauliņi” idejisks turpinājums.

LASĪT VAIRĀK icon-next

19. Augustā 19.00

20. Augustā 17.00

Rīgas cirka Teātra zāle

Zeļļu 25 (LU ēka), Āgenskalns

Festivāls “RE RĪGA!”: BE FLAT “Double You”

Patiesībā tās ir vienlaikus notiekošas divas izrādes – savstarpēji saistītas, taču katram skatītājam ir iespēja piedzīvot tikai daļu no spēles laukuma. Pieci mākslinieki dala divas skatuves, atdalītas ar sienu. Rezultāts – izrāde bez robežām, kur katrs skatītājs tiek pie unikālas skatīšanās pieredzes.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Festivāls “RE RĪGA!”: BE FLAT “Follow Me”

Apvienības “Be Flat” (Beļģija) izrāde pilsētvidē “Follow Me” atbilstoši savam nosaukumam aicina skatītājus ciešāk sasiet kurpju auklas un kopā ar māksliniekiem doties piedzīvojumā, kur par cirka skatuvi kļūst ēku fasādes, balkoni un jumti…

BEZ MAKSAS (iepriekš izņemot brīvbiļeti).

LASĪT VAIRĀK icon-next

20. Augustā 18.00

21. Augustā 14.00

Sporta 2 kvartāls

Sporta iela 2, Rīga

Atlaides*

Rīgas cirka izrāžu biļetes iespējams iegādāties ar atlaidi.
Vēlamā atlaide jāizvēlas pirkuma veikšanas brīdī.

*Uz atsevišķiem pasākumiem, piemēram, festivāla RE RĪGA! izrādēm, ja nav norādīts citādi šīs atlaides var nebūt spēkā (attiecīgi norādītas konkrētajam pasākumam piemērojamās atlaides).

 

20%

Cirka skolas audzēkņiem

15%

Līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un personām ar invaliditāti*. Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

*Parasti uz izrādēm pieejamas vietas ratiņkrēsliem (ar bezmaksas pavadoņa vietu blakus). Ja biļešu tirdzniecības lapā nav norādīta precīzāka informācija par šo vietu iegādi, lūdzam sazināties: cirks@cirks.lv

no 15%

Grupu atlaides (15% atlaide 5–10 cilvēku grupai, 20% – 10–20 cilvēku grupām, par lielāku grupu atlaidēm sazināties: cirks@cirks.lv

+15%

Goda ģimeņu atlaide – 15% no standarta biļešu cenas (ja pircējs atbilst kādai no Rīgas cirka noteiktajām atlaižu grupām, atlaides summējas). Biļeti var iegādāties bezrindas.lv un cirks.lv/biletes, izmantojot attiecīgo atlaižu kodu un izrādes apmeklēšanas dienā pie ieejas uzrādot derīgu apliecību "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte").