Machine de cirque

Žilbinoša, dzejiska un humora pilna izrāde ikvienam

Brīnumains stāsts, kas Rīgu sasniegs tieši maģiskajā Ziemassvētku laikā.

 

Pieci cilvēki ir pārdzīvojuši apokalipsi, un viņu vienīgais glābiņš atgriezties pie civilizācijas ir brīnumaina mašīna. Vīri radoši sacenšas, lai šajā rezerves daļu pasaulē saglabātu pēdējos cilvēcības krikumus. Izdomas pilni un apbruņojušies ar izcilām akrobātikas spējām, viņi skatītājiem parāda, kā tiek galā bez sievietēm un datoriem. Šie prātā jukušie tēli brīžiem šķiet komiski, citubrīd – nostalģiski. Viņi meistarīgi pārsteidz ar ķermeņu veiklību, žonglēšanas prasmēm un spēju noturēt skatītāju uzmanību. Viņi ir gatavi atklāt savu dvēseli un reizēm arī savu ķermeni, lai līdz sirds dziļumiem smīdinātu, aizkustinātu un pozitīvi uzlādētu skatītājus. Īpašu atmosfēru rada šovā izmantotās bungas.

Šie prātā jukušie tēli dažreiz komiski, citreiz nostaļģiski, bet vienmēr meistarīgi žonglē ar dažādiem cirka rīkiem, kuriem talkā nāk arī bungas. Viņi ir gatavi atklāt savu dvēseli un reizēm arī savu ķermeņu kailumu, lai līdz sirds dziļumiem smīdinātu, aizkustinātu un pozitīvi uzlādētu skatītājus.

Izrādes garums: aptuveni 90 min (bez pārtraukuma)
Vecuma ierobežojums: no 5 gadu vecuma

26. un 27. decembrī plkst. 19.00
VEF Kultūras pilī

Par cirka kompāniju :

Pasaules atzinību guvusī apvienība Machine de cirque dibināta 2013. gadā un šobrīd mitinās Kvebekas pilsētā Kanādā. Cirka mākslinieku grupas dibinātājs Vinsents Dibē pieaicināja žonglierus un akrobātus Rafaelu Dibē un Johanu Trepaņjēru, kā arī perkusionistu Fredu Lebrasēru, un visi kopā radīja Machine de cirque konceptu, par savu misiju izraugoties veidot tādas cirka izrdes, kurās savienotos mākslas un tehnoloģiju pasaules.

BIĻETES:

līdz 1 .decembrim: 3,50–30 EUR
no 2. decembra: 5–35 EUR