Cirka skolas audzēkņu izrāde “Pasaki man pasaku!”

24.03.2024.

Rīgas cirka skola aicina doties ceļojumā ar neparastu pasaku vilcienu, kura atiešanas laiks un galastacija nav zināmi, taču katrā vagonā ceļotājus sagaida tikšanās ar pārsteidzošiem tēliem, kurus ārpus šī vilciena nebūtu iespējams sastapt.


Kad: 5., 6. un. 7. jūnijā plkst. 18.30

Kur: Rīgas cirkā (ieeja pa vārtiem no Merķeļa ielas puses)

Ieteicamais vecums: visai ģimenei

Izrādes garums: aptuveni 1h 15 min


Rīgas cirka skolas vecāko grupu audzēkņiem nu jau par tradīciju kļuvis veidot semestra noslēguma izrādi.  Izrādē savijas teātra un cirka elementi, kā arī disciplīnu dažādība – gaisa akrobātika, žonglēšana, līdzsvars.

Kuram gan nav gadījies aizsnausties vilcienā! Turklāt tādā, kas ved uz pasaku valstību. Stāsta galvenais varonis ir steidzīgs, pareizs, ikdienas noguruma pārņemts vīriņš, kas šajā vilcienā brauc pirmo reizi, un šis kļūst par aizraujošāko braucienu viņa dzīvē – visapkārt mainās tēli, notikumi un noskaņojumi, bet pēcāk var tikai minēt, vai viss piedzīvotais ir bijis spilgts sapnis vai kāda jaunatklāta realitāte.

Kopā ar Rīgas cirka skolas audzēkņiem dosimies ceļojumā ar neparastu pasaku vilcienu maršrutā bez galastacijas. Tiksimies ar spilgtiem un savdabīgiem tēliem, dzīvosim līdzi notikumu attīstībai, un, iespējams, piedzīvosim arī mazliet tuvāku sastapšanos pašiem ar sevi.

 

Radošā komanda

Režisore: Antra Leite-Straume, cirka skolas treneri: Maija Sukute, Dmitrijs Pudovs un cirka skolas audzēņi.


Tuvojoties notikumam, biļešu cenas pieaugs.


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Rīgas cirks iegādātās biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.

Rīgas cirka arēnā un balkonā vietas nav numurētas – ierodoties uz pasākumu, katrs ieņem ērtākās vietas atbilstošajā biļešu zonā.