Izrāde inTarsi

Loading Kalendārs

« All Kalendārs

  • Šis pasākums ir pagājis.
19.09.2019. / 19:00 - 20:30

Pasākuma Navigation

Spānijas cirka izrāde ar elpu aizraujošu akrobātiku

Dzejiska, smieklīga un aizkustinoša laikmetīgā cirka izrāde, kas ar patiesu maigumu pasmejas par cilvēka dabu. Pasaulslavenās kompānijas Circo Eia šovs “inTarsi” aizrauj ar trauslo balansu starp drosmi un neprātu.

InTarsi” romāņu valodās nozīmē “sapinušies kopā”. Izrādē “InTarsi” četri katalāņu cirka mākslinieki cirka valodā stāsta par cilvēka dzīves līkločiem. Ar maiga humora palīdzību caur deju, fizisko teātri un pāri visam – cirka mākslu artisti ļauj izdzīvot laimi, vientulību un dalīšanos.

Izrādē ir īpaša scenogrāfija – no platformām, sviras dēļa un tramplīniem nemitīgi top kaut kas jauns. Aktieri rada, noārda, krīt, lido, ķer, pārveido un atkal izgudro no jauna.

Izrādes garums: aptuveni 60 min (bez pārtraukuma)
Vecuma ierobežojums: no 7 gadu vecuma

BIĻEŠU CENAS:
L
īdz 1. septembrim: 9–17 EUR
No 2. septembra: 16–20 EUR

19. un 20. septembrī plkst. 19.00
Rīgas cirka arēnā (ieeja no A. Kalniņa ielas)

Par cirka kompāniju “eia”

Šīs cirka apvienības īpašās spējas ir ar ķermeņa palīdzību atspoguļot cilvēka attiecību sarežģīto dabu. Viņu talants aizkustināt skatītāju ir ļāvis sasniegt plašu auditoriju visā pasaulē un kļūt par vienu no pazīstamākajām Eiropas laikmetīgā cirka grupām. “Laikā, kad atšķirīgo nereti uztver kā šķērsli, mēs savas dīvainības cenšamies izcelt un gūt no tām spēku – savdabība kļūst par izgudrojumu avotu. Pie tā strādājam ilgstoši un patiesi kolektīvā manierē,” – savu darbības manieri manifestē paši mākslinieki.

Apvienības Compañía de Circo “eia” nosaukumu var tulkot dažādos veidos – franču valodā “neparedzami lidojumi harmonijā” vai “jā” sardīniešu valodā. Grupa radusies 2009. gadā, kad kopā sanāca vairāki pazīstami cirka mākslinieki: Armando Rabanera, Fabricio Jannini, Kristiano Della Monika (Cirque Vague, Circo de la Sombra un Le Grand Osim Orchestra), Frančeska Lisija un Čelso Pereira (Celso y Frana).

Informācija

Datums:
19.09.2019.
Laiks:
19:00 - 20:30
Pasākuma Category:
Pasākuma Tags:
, ,

Organizē

Rīgas cirks
Mājas lapa:
www.cirks.lv
Secured By miniOrange