Vija Veita

27.04.2019.

Programmu vadītāja un pieteicēja Vija ar Rīgas cirku pirmo reizi sastapusies tālajā 1969. gadā, kad programmas vajadzībām tika meklēta, kā Vija saka, “tautumeita”, kas mācētu runāt latviski, krieviski un kādu vārdu arī poliski.

Programmas pieteicējs palīdz izrādei ritēt dinamiski, nomainoties dažādiem numuriem, un tos sasaistīt arī tematiski saskaņā ar programmas scenāriju. Tam nepieciešamas labas aktiera dotības, daiļrunāšanas talants un harizmātiska personība.


Par savu pieredzi cirkā Vija Veita atceras tikai un vienīgi labo – sirsnīgās cirka cilvēku attiecības un ģimenisko gaisotni. Cirku viņa salīdzina ar olimpiādi, taču par to un citiem cirka iespaidiem jāklausās saruna ar Viju Veitu.

Foto: Ieva Epnere

Atpakaļ uz sarakstu


Visi projekta dalībnieki: 

Aivars Meistars / Alīna Kešāne Anna Armand Baiba Reinika / Dace Pecolli Darius Ščesnulevičius Dzintra ŽildeGeorgijs Sokolovskis / Gunta Virkava Iveta Girtakovska / Lauris Cepurītis / Marija Lase / Mārīte Milne / Raitis Ašmanis / Ramona Sniega / Valērijs Komisarenko / Vija Veita / Vilnis Nerets / Gabriels Gots / Darja Golobokih

Finansētājs: