Iveta Girtakovska

27.04.2019.

Ar ko atšķiras dejošana kabarē no dejošanas cirka manēžā? Iveta Girtakovska, kura Rīgas cirka baleta trupā nonākusi tieši no dejām kabarē, atbild, ka cirkā viss vienmēr ir jauns, vienmēr kaut kas mainās. Ivetas stāsts ir par to, kā cirka ģimeniskā atmosfēra aizrauj un piesaista jau no pirmās sastapšanās ar cirku.


Iveta uzaicināta aizvietot kādu no cirka baleta meitenēm, bet uzreiz iemīlējusies cirkā pavisam. Sākumā gan esot bijis diezgan grūti, jo viss šķitis ļoti neierasti un pavisam citādi kā līdzšinējā dejošanas pieredzē. Tomēr Iveta saka, ka, lai cik grūti, ir bijis forši, jo cirkā visu laiku viss mainās. Mainās kostīmi, dejas, mūzika… Manēžā neesot dejots vienīgi puantēs, bet pārējais gan viss esot izmēģināts, pat lidošana trosē pāri citām dejotājām kā tauriņam!


 Foto: Ieva Epnere

Atpakaļ uz sarakstu


Visi projekta dalībnieki: 

Aivars Meistars / Alīna Kešāne Anna Armand Baiba Reinika / Dace Pecolli Darius Ščesnulevičius Dzintra ŽildeGeorgijs Sokolovskis / Gunta Virkava Iveta Girtakovska / Lauris Cepurītis / Marija Lase / Mārīte Milne / Raitis Ašmanis / Ramona Sniega / Valērijs Komisarenko / Vija Veita / Vilnis Nerets / Gabriels Gots / Darja Golobokih

Finansētājs: