RIGA ICCE konference būs pieejama arī digitāli

27.04.2022.

Riga ICCE konference norisināsies Rīgā, šī gada 10. un 11. maijā. Daudzi konferences viesi pasākumu baudīs klātienē – klausīsies iedvesmojošas runas, diskutēs pasaules kafejnīcās, kā arī piedalīsies meistarklasēs.

Bet tas nav viss. Tiem dalībniekiem, kuriem nav iespējas mums pievienoties klātienē, esam sagatavojuši konferences digitālo versiju. Iedvesmas runas tiks straumētas divās valodās – angļu un latviešu. Angļu valodas versija būs pieejama BNCN (Baltic-Nordic Circus Network) Facebook lapā, savukārt versija ar latviešu tulkojumu būs pieejama Rīgas cirka Facebook lapā. Rīgas cirka straumētajā versijā būs pieejams arī latviešu zīmju valodas tulkojums. Digitālās versijas Zoom platormas linki pasaules kafejnīcām un attālinātajai meistarklasei tiks nosūtīti dalībniekiem pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas.

Atgādinām, ka dalība konferencē kā klātienē, tā digitāli ir bez maksas. Reģistrācija – līdz 9. maijam (ieskaitot).


Riga ICCE digitālā programma:

10. maijs:

13.00 Sākam straumēt atklāšanas runu, kam sekos pirmā iedvesmas runa – “Mākslinieciskā domāšana izglītībā. Radošā būšana (būtne) kā izaugsme”, Daniels Gulko (Daniel Gulko)

Iedvesmas runas tiks straumētas gan BNCN Facebook lapā, gan Rīgas cirka Facebook lapā.

11. maijs:

9.30 -– 10:00 Iedvesmas runa “Cirks ikvienam! Iekļaujoša pieeja cirka izglītībā” – Teksasa Holija (Texas Holly), Kopienu iesaistes vadītāja/Sanfrancisko Cirka centrs/ASV

10.15 – 10.45 Iedvesmas runa “Ķermeņa pratība un cirks”, Elisana Fanka (Alisan Funk)

Iedvesmas runas tiks straumētas gan BNCN Facebook lapā, gan Rīgas cirka Facebook lapā.

11.00 Tiešsaistes pasaules kafejnīca Zoom platformā – “Iekļaujoša pieeja mākslas izglītībā un ķermeņa pratība”

13.30 – 15.00 Tiešsaistes meistarklase Zoom platformā ar Elisanu Fanku (Alisan Funk) – “Ķermeņa pratība kā cirka interešu aizstāvības rīks”


Zoom linki tiks nosūtīti pēc Riga ICCE reģistrācijas formas aizpildīšanas.

Pievienojies mums klātienē vai attālināti!

Vairāk informācija par konferences runātājiem – ŠEIT

Pilnā konferences programma – ŠEIT 

Konferences vadlīnijas – ŠEIT 

 

Attēli no 2018. gada RIGA ICCE konferences. 

Konferences norisi atbalsta Ziemeļvalstu Kultūras punkts, Ziemeļvalstu Kultūras ministrija un Valsts kultūrkapitāla fonds. Kā arī šī programma ir īstenota, pateicoties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) finansējumam. Vairāk informācijas par BAFF stipendijām un lektoru atbalstu varat uzzināt, apmeklējot www.balticamericanfreedomfoundation.org.