RE RĪGA!: ALTA GAMA “MELO MAZĀK!” (6+)

01.06.2024.

Humoristisks un sirsnīgs vienkāršības slavinājums –  veloakrobātisks aicinājums atrast ceļu atpakaļ pie sevis.


Kad: trešdien, 14. augustā plkst. 19.00 / ceturtdien, 15. augustā plkst. 19.00

Kur: Rīgas cirkā (Merķeļa iela 4, ieeja pa sarkanajiem vārtiem)

Ieteicamais vecums: 6+

Izrādes garums: 50 min


Par izrādi “Melo mazāk!”

“Melo mazāk!” ir minimālisma tradīcijās ieturēts iestudējums humoristisks un vienlaikus aizkustinošs stāsts par to, cik maz ir vajadzīgs laimei. Uz skatuves ir trīs ķermeņi – sievietes, vīrieša un velosipēda. Mijiedarbojoties elpu aizraujošos trikos, tiek meklēta autentiskuma un vienkāršības atslēga.

Iestudējuma autori uzskata, ka lietu būtība ir vienkāršībā – tā ir iespēja visu izjust un ieraudzīt iespējami plašāk. Vienkārša darbība kļūst par sajūtu lupu. Iestudējums ar savu šķietamo vienkāršību tuvina skatītāju sevis pieņemšanas sarežģītībai. Vienkārši, poētiski un ar humora piesitienu. “Melo mazāk!” ir izrāde, kas cenšas atbrīvoties no visa liekā, lai nonāktu pie būtības, pie minimuma. Bet, kas ir minimums? Minimums ir jūsu ķermenis un jūsu attiecības ar to. Vai jums tas patīk? Vai tas jums ir ērts? Vai jūs to mainītu?

Mākslinieki apšauba to, kas sabiedrībā tiek uzskatīts par “estētisku defektu”. Viņi vēlreiz izvērtē skaistuma ideālu nozīmi un runā par saviem ķermeņiem, parādot tos bez mānīšanas, filtriem vai mākslīguma.


Par apvienību Alta Gama

Alta Gama ir apvienība no Spānijas, kas radusies, satiekoties diviem apņēmīgiem un mērķtiecīgiem māksliniekiem – aktrisei, dziedātājai Amandai Delgado un veloakrobātam Aleho Gamboa, kuri atraduši kopīgu valodu un tic, ka māksla spēj mainīt pasauli. Viņu izrādēs savienojas mūzika, teātris un cirks.


PAR RE RĪGA! 2024 CIRKA FESTIVĀLU


Izrāde pieejama:

  • ratiņkrēslā,
  • nedzirdīgajiem,
  • cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem (indukcijas cilpa)

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Rīgas cirks iegādātās biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.

Rīgas cirka arēnā un balkonā vietas nav numurētas un biļetes nav piesaistītas konkrētai sēdvietai – ierodoties uz pasākumu, katrs ieņem ērtākās vietas atbilstošajā biļešu zonā.

Tuvojoties izrāžu datumiem, biļešu cenas pieaugs


Izrādi festivālā RE RĪGA! atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, kā arī ‘AC/E programma PICE’.