Latvijas skolas soma

30.10.2019.

Priecājamies par iespēju piedalīties Latvijas valsts simtgades projektā “Latvijas skolas soma”Šobrīd “Latvijas skolas somas” programmā piedāvājam šādas izrādes:

izbraukumu izrāde “Citroni un medus” jūsu izvēlētā vietā un laikā (atkarībā no mākslinieku pieejamības)

-2020. gada janvārī gaidāma informācija par vēl divām “Latvijas skolas somas” programmas izrādēm.

 

Ar detalizētu aprakstu par VSIA “Rīgas cirks” izrādēm bērnu un jauniešu auditorijai, kuras piedāvājam “Latvijas skolas soma” ietvaros, var iepazīties ŠEIT.

2019. gadā tiks piedāvātas vēl vairākas izrādes visām vecuma grupām – aktuālā informācija par tām būs pieejama šajā lapā vai rakstot uz odrija.fisere@cirks.lv.

Lai iegādātos grupu biļetes uz Rīgas cirka izrādēm un viesizrādēm, lūdzam:

  1. nosūtīt rezervācijas pieteikumu e-pastā biletes@cirks.lv , kurā lūdzam norādīt:
    izrādes nosaukumu, nepieciešamo biļešu skaitu, kā arī vēlamo cenu grupu, lai mēs varētu Jums piedāvāt labākās pieejamās vietas (ar pieejamo biļešu klāstu konkrētām izrādēm varat iepazīties mājaslapā www.cirks.lv/biletes);
  2. par biļetēm iespējams samaksāt ar pārskaitījumu – lai to veiktu, pēc vienošanās par detaļām lūdzam mums nosūtīt maksātāja rekvizītus;
  3. no rēķina sastādīšanas un nosūtīšanas brīža maksātājam jāveic tā apmaksa divu nedēļu laikā;
  4. pēc apmaksas saņemšanas, Jūs saņemsiet apstiprinājumu e-pastā kopā ar informāciju par to, kā saņemt biļetes.

Lūdzam ņemt vērā, ka biļetes uz daļu VSIA “Rīgas cirks” izrādēm ir brīvā tirdzniecībā un atsevišķas biļetes tikai programmas “Latvijas skolas soma” dalībniekiem netiks rezervētas, tomēr Rīgas cirka darbinieki centīsies nodrošināt vēlamo biļešu skaitu.

Lai organizētu kādu no Rīgas cirka izbraukuma izrādēm pie jums, lūdzam:
Nosūtīt pieteikumu e-pastā odrija.fisere@cirks.lv, kurā lūdzam norādīt: vēlamo norises laika periodu un vietu, paredzēto skatītāju skaitu un vecumu. Pēc pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu darbinieks un vienosies par vēlamajām detaļām.