Biļetes

Rīgas cirka skolas audzēkņu izrāde “Pasaki man pasaku”

Rīgas cirka skola aicina doties ceļojumā ar neparastu pasaku vilcienu, kura atiešanas laiks un galastacija nav zināmi, taču katrā vagonā ceļotājus sagaida tikšanās ar pārsteidzošiem tēliem, kurus ārpus šī vilciena nebūtu iespējams sastapt. Izrādē savīsies teātra un cirka elementi, kā arī disciplīnu dažādība – gaisa akrobātika, žonglēšana, līdzsvars.

LASĪT VAIRĀK icon-next

5. Jūnijā 18.30

6. Jūnijā 18.30

7. Jūnijā 18.30

Rīgas cirks

Merķeļa iela 4, Rīga

LE DOUX SUPPLICE “Oda ballei”

Cirka-dejas piedzīvojums “Oda ballei”. Pievilkšanās un atgrūšanās. Lēni un strauji ritmi – tango, roks, valsis, rondo un džezs. Virpuļi un sentimentāla romantika. Kustība, akrobātika un vieglums, cirka un dejas robežu pārkāpšana. Apvienības Le Deux Supplice izrāde “Oda ballei” ir daudzslāņaina kā pati dzīve. Viena no “karstākajām” izrādēm Eiropas cirka arēnā.

LASĪT VAIRĀK icon-next

10. Oktobrī 19.00

11. Oktobrī 19.00

12. Oktobrī 19.00

Rīgas cirks

Merķeļa iela 4, Rīga

CIRKA SKOLAS ABONEMENTS PIEAUGUŠAJIEM: SLACKLINE

Rīgas cirka skola piedāvā sleklaina (slackline jeb līdzsvara lentes) nodarbības. Aicināti gan iesācēji, gan tie, kuri pamatprasmes jau apguvuši.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Rīgas cirka skola

Zeļļu 25 (LU ēka), Āgenskalns

Cirka skolas abonements pieaugušajiem: žonglēšana

Cirka skolas abonementu iegādi esam padarījuši krietni ērtāku – tagad piepildīt sapni par cirku ir pavisam viegli! Piedāvājam pieaugušajiem apmeklēt gaisa žonglēšanas nodarbības, iegādājoties 4 vai 8 nodarbību abonementu.

 

LASĪT VAIRĀK icon-next

Pieejams visu mācību sezonu

Rīgas cirka skola

Zeļļu ielā 25

Cirka skolas abonements pieaugušajiem: akrobātika

Cirka skolas abonementu iegādi esam padarījuši krietni ērtāku – tagad piepildīt sapni par cirku ir pavisam viegli! Piedāvājam pieaugušajiem apmeklēt gaisa akrobātikas vai žonglēšanas nodarbības, iegādājoties 4 vai 8 nodarbību abonementu.

Ar akrobātikas abonementu pieejamas grīdas un gaisa (zīdu, trapeces) nodarbības. Pēc abonementa iegādes iespējams rezervēt apmeklējumu laikus uz vienu vai vairākām minēto disciplīnu nodarbībām.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Pieejams visu mācību sezonu

Rīgas cirka skola

Zeļļu ielā 25

Dāvanu kartes

Dāvana, kas nekrāj putekļus, sagāda prieku un ilgi paliek atmiņā – visus šos titulus ir pelnījusi RĪGAS CIRKA IZRĀŽU DĀVANU KARTE.

Tā ir pieejama gan digitālā, gan taustāmā formātā, un ar karti iespējams izvēlēties biļetes uz jebkuru Rīgas cirka izrādi gada garumā (kamēr izrādes biļetes pieejamas tirdzniecībā).

LASĪT VAIRĀK icon-next

Dāvana dažādos svētkos

CIRKA DĀVANU KOMPLEKTI

Tetovējumi, žonglēšanas rekvizīti, pastkartes – dāvanas, kas priecēs lielus un mazus un noderēs dažādos svētkos.

LASĪT VAIRĀK icon-next

Dāvanu komplekti lieliem un maziem

Atlaides uz Rīgas cirka izrādēm*

Vēlamā atlaide jāizvēlas pirkuma veikšanas brīdī.

*Uz atsevišķiem pasākumiem, piemēram, Ziemassvētku pasākumiem vai festivāla RE RĪGA! izrādēm, var būt spēkā cita ataižu sistēma – lūdzam skatīt pie konkrētās izrādes informācijas norādītās atlaides.

Rīgaas cirks biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.

10%

Līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un personām ar invaliditāti*. Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

*Parasti uz izrādēm pieejamas vietas ratiņkrēsliem (ar bezmaksas pavadoņa vietu blakus). Ja biļešu tirdzniecības lapā nav norādīta precīzāka informācija par šo vietu iegādi, lūdzam sazināties: cirks@cirks.lv

15%

Goda ģimeņu atlaide – 15% no standarta biļešu cenas

15%+

Grupu biļetes (10–20 cilvēku grupai: -15%, no 21 cilvēka -20%)

20%

Cirka skolas audzēkņiem

!

Par skolēnu grupu biļetēm un grupām virs 50 cilvēkiem sazināties: cirks@cirks.lv