Izrāde ģimenēm: Hands Some Feet “Colorsphere” (Somija)

09.02.2024.

Žonglēšana, akrobātika, fiziskais teātris un tehnoloģijas mūs vedīs pretī neaizmirstamam piedzīvojumam krāsu pasaulē. Somijas apvienības Hands some Feet izrāde “Colorsphere” ir aizraujošs cirka iestudējums, kas uzrunās gan bērnus, gan pieaugušos.


Kad un cikos:

Piektdien, 17.05. plkst. 18.00

Sestdien, 18.05. plkst. 11.00 un 16.00

Kur: Rīgas cirkā (ieeja pa sarkanajiem vārtiem no Merķeļa ielas puses)

Kam: 3+

Izrādes garums: 50 min


Par izrādi “Colorsphere”

Četri zinātkāri pētnieki nonāk Kolorsfērā – bezkrāsainā pasaulē, kur mīt dauzonīgas un spītīgas būtnes, kas nemitīgi ražo arvien jaunas un jaunas lodītes. Viss mainās līdz ar krāsainas bumbas ienākšanu Kolorsfēras pasaulē – katra jauna krāsa ierosina nebeidzamu pārvērtīu ķēdi.

Šis cirka piedzīvojums ir stāsts par izpēti, pārmaiņām un pielāgošanos jaunai videi. Pievienojieties pētniekiem viņu ekspedīcijā uz jaunu realitāti!


Par apvienību Hands some Feet

Hands some Feet ir laikmetīgā cirka apvienība no Tamperes, Somijas. Apvienības dibinātāji ir Līsa un Jeromijs Nūki (Liisa Nuuk, Jeromy Nuuk) – abi ir pazīstamās Beļģijas cirka augstskolas ÉSAC absolventi. Apvienība savā darbībā koncentrējas uz kvalitatīvas laikmetīgā cirka pieredzes radīšanu. gan iekštelpās, gan ārpus telpām, Hands some Feet tiecas, lai viņu izrādes būtu uztveramas iespējami plašam skatītāju lokam.

Viņu debijas izrāde “Hands some Feet” pirmizrādi piedzīvoja 2018. gadā Somijā, un kopš tā laika to redzējuši vairāk nekā 55 000 skatītāju visā pasaulē. Mākslinieki patlaban uzstājas ar četrām dažādām izrādēm: “Colorsphere” (2023), “Babysphere” (2023), “Käpälin” (2023) un “Hands some Feet” (2018).

Hands some Feet ar savu radošo redzējumu un mērķtiecību turpina paplašināt laikmetīgās mākslas un mūsdienu cirka robežas, priecējot skatītājus visā pasaulē. “Colorsphere” tapis sadarbībā ar māksliniekiem Kertu un Ādamu Opusiem (Kerttu Opus, Adam Opus) no Opus Company.


Foto: Heikki Järvinen, Teemu Paukamainen


Izrādes “Colorsphere” veidotāji

Idejas autori, producenti un skatuves mākslinieki: Liisa Nuuk, Adam Opus, Jeromy Nuuk & Kerttu Opus

Tehniskais direktors: Adam Opus

Tērpu māksliniece: Kerttu Opus

Izpildproducente (Cirko/Loisto): Salla Kurronen

Producenti: Hands some Feet sadarbībā ar Cirko-Center for New Circus

Atbalstītāji: Finnish Cultural Foundation, Arts Promotion Centre Finland, Jenny and Antti Wihuri Foundation, Station Circus, Kangasala Arts Centre, Cirko – Center for New Circus, Kangasala-Talo

Pirmizrāde: 2023


Līdz 29. februārim – agro putniņu cenas (pilnas cenas biļetes – 18 EUR)

Tuvāk izrādei biļešu cenas pieaugs

Bērniem līdz 5 g.v., neaizņemot atsevišķu vietu, pieejamas “klēpja biļetes”


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:

• varat tikt fotografēts un filmēts;

• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.


Rīgas cirks iegādātās biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.