“RE RĪGA!”: Tripotes la Compagnie “Encore une fois”

29.07.2022.

Turpinām iepazīstināt ar festivāla RE RĪGA! izrādēm. Festivāls šogad norisināsies Rīgas centrā un Pārdaugavā no 17.–21. augustam. Šoreiz – apvienība Tripotes la Compagnie un viņu bezmaksas izrāde visām paaudzēm “Encore une fois”.

Pilna festivāla programma – ŠEIT.


Par cirka izrādi “Encore une fois”

No galda tenisa bumbiņām līdz atsperdēlim, un tas viss kombinēts ar jaudīgiem mūzikas ritmiem. Trīs cilvēkiem uz skatuves ir noteikts mērķis, taču, acīmredzot, viņi to katrs grasās sasniegt pa savam. Kļūdas ir atļautas – visu vienmēr drīkst izjaukt un sākt no sākuma! Rotaļīgas briesmas vai riskants trauslums? Lai būtu, kā būdams, “Encore une fois” (“Vēl vienu reizi”) ir lielisks iestudējums visām paaudzēm.

Foto: Nicolas Righetti, Pío Morales, Agustín Alvarez, Pablo Wunch Blanco u.c.

Par apvienību Tripotes la Compagnie

Nesen dibinātā spāņu/šveiciešu mākslinieku apvienībā ir trīs mākslinieki, kas šobrīd dzīvo un strādā Briselē – Tripotes la Compagnie sastāvā ir Hulio Kalero Ferre (Julio Calero Ferre), Daniels Toralbo Perezs (Daniel Torralbo Pérez) and Džianna Suterleta (Gianna Sutterlet). Viņi satikās Briselē, ESAC (Ecole Supérieure des Arts du Cirque) cirka augstskolā un par savām pamatdisciplīnām izvēlējās atsperdēli (teeterboard) un pāru akrobātiku.


Biļešu cena: bez maksas un bez ieejas biļetēm

Izrādes garums: 45 min

Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma

 

Kad:

18.08. plkst. 18.00

19.08. plkst. 19.00

20.08. plkst. 19.00

Kur: Sporta ielas 2 kvartāls, ieeja no Hanzas ielas