Cirka skolas abonements pieaugušajiem

10.02.2022.

Cirka skolas abonementu iegādi esam padarījuši krietni ērtāku – tagad piepildīt sapni par cirku ir pavisam viegli! Piedāvājam pieaugušajiem apmeklēt gaisa akrobātikas vai žonglēšanas nodarbības, iegādājoties abonementu ŠEIT.

Gaisa akrobātika

Graciozās kustības, ko cirka mākslinieki izpilda gaisā, prasa lielu spēku, lokanību un kustību eleganci. Gaisa akrobātikas nodarbībā uzmanība tiek vērsta gan uz muskulatūras nostiprināšanu (īpaši ķermeņa augšdaļas un roku) gan uz elementu apguvi. Nodarbības ir lielisks veids, kā uzlabot savu fizisko sagatavotību, noķert piedzīvojuma prieku un uzlabot pašapziņu.

Žonglēšana

Ja ir vēlme apgūt ko jaunu un pie reizes uzlabot kustību koordināciju un prāta asumu, žonglēšanas nodarbības ir tieši tas, kas vajadzīgs. Nodarbībās tiek apgūtas dažādas žonglēšanas tehnikas gan individuāli, gan pāros, kā arī iegūtas teorētiskās zināšanas par triku izpildi. Šī ir atvērtā līmeņa nodarbība – treneris dod individuālus uzdevumus katram audzēknim, ļaujot katram progresēt savā ritmā, izvēloties žonglēšanas inventāru pēc katra vēlmēm.


Iespējams iegādāties 4 vai 8 nodarbību abonementu (nodarbības ilgums ir 1 h 15 min). Nodarbību norises laiks – darbdienu vakaros no 20.15 līdz 21.30 Zeļļu ielā 25, Rīgā.

Nodarbību laiki

Žonglēšanas nodarbības – pirmdienās, trešdienās;
Gaisa akrobātikas nodarbības – otrdienās (trapece), piektdienās (zīdi).
Pēc iegādes, rakstiet uz e-pastu un rezervējiet vietu grupā: skola@cirks.lv!

 

Cenas: 

4 nodarbības: 35 EUR

8 nodarbības: 50 EUR

 

Jautājumu gadījumā rakstiet: skola@cirks.lv