Grassroot: cirka profesionāļu konsultācijas

09.12.2021.

Tuvojoties 2021. gada noslēgumam, atgādinām, ka Baltijas cirka māksliniekiem Baltic Circus Grassroot tīkla programmā ir iespēja pieteikt konsultāciju (mentoringa) sesijas par radošajiem, administratīvajiem, producēšanas vai mākslas procesu jautājumiem. Interesenti aicināti pieteikties – nodrošināsim saikni ar attiecīgās jomas speciālistiem.

Daudzi mākslinieki ir guvuši konsultāciju iespēju dažādu 2021. gadā notikušu cirka  mākslas rezidenču, festivālu un citu pasākumu laikā: festivālā “Cirkuliacija” Kauņā, Festivālā “ReRīga!” Rīgā, Festivālā “Helium” Viļņā, kā arī “Epicirq” Tallinā. Aicinām arī citus māksliniekus un radošos profesionāļus meklēt atbildes uz jautājumiem, īpaši saistībā ar 2022. gadā īstenojamajiem projektiem.

Jautājumus vai komentārus aicinā adresēt projektā iesaistītajām organizācijām: Rīgas cirks (Rīga, Latvija), festivālam “ReRiga!” (Rīga, Latvija), Next Door Circus (Rīga, Latvija), Arts Printing House  (Viļņa, Lietuva), Teatronas (Kauņa, Lietuva), Lietuvas laikmetīgā cirka apvienība (Viļņa, Lietuva), Igaunijas cirka centrs ( Tallina, Igaunija) Asociētais partneris: Baltic Nordic Circus Network (Circus Syd, Zviedrija);

Baltijas projektu koordinatore Vita Valheima: vita.valheima@cirks.lv