Alīna Kešāne

08.06.2019.

Alīna Kešāne dejoja Rīgas cirka baleta trupā laikā no 2013. gada līdz 2017. gadam. Kā jau dejotāja, viņa akcentē, ka cirkā svarīgākais ir vieglums, skaistums un krāšņums. Galvenais esot bauda acīm, un tieši ar to viņai asociējas cirks – ar daudziem skaistiem cilvēkiem arēnā.

 

“Cirkā neko nevar paredzēt”, saka Alīna. Cirks ir maģija un noslēpumainība, un vieta, kur parādās cilvēka fizisko un garīgo spēju neierobežotība. Tajā pašā laikā cirks, viņasprāt, ir arī ģimenes un piederības sajūta.

Cirkā piedzīvots daudz, piemēram, reiz bijis jādejo starp krokodiliem ar lāpām rokās. Ar šo un citiem pārsteidzošiem un atmiņā paliekošiem notikumiem Alīna aizrautīgi dalās savā stāstā.

Foto: Ieva Epnere

Atpakaļ uz sarakstu


Visi projekta dalībnieki: 

Aivars Meistars / Alīna Kešāne Anna Armand Baiba Reinika / Dace Pecolli Darius Ščesnulevičius Dzintra ŽildeGeorgijs Sokolovskis / Gunta Virkava Iveta Girtakovska / Lauris Cepurītis / Marija Lase / Mārīte Milne / Raitis Ašmanis / Ramona Sniega / Valērijs Komisarenko / Vija Veita / Vilnis Nerets / Gabriels Gots / Darja Golobokih