Ziemassvētku izrādes cirkā

21.10.2022.

Jau šogad Rīgas cirkā tiekamies uz ziemas eglīti visai ģimenei, lai satiktu vienradzi Ziemradzi un meklētu maģiskos Ziemassvētku putekļus!

Sagaidot Ziemassvētkus un Jaunā gada tuvošanos un svinot atgriešanos atjaunotajā cirka ēkā Merķeļa ielā, Rīgas cirka komanda sadarbībā ar teātra trupu Kvadrifrons piedāvā siltu ziemas eglīti visai ģimenei –“Ziemassvētku putekļi”.

Par izrādi

Kā  ierasts, ziemas saulgriežos cirks kļūst par mājvietu ne vien visdažādākajiem brīnumiem, bet arī Ziemassvētku vecīša palīgu komandai. Cirks uz dažām dienām ir pārvērties  par dāvanu, triku un joku laboratoriju, kuru apdzīvo darbīgie cirka rūķi un viņu draugi. Jaunā cirka iemītnieki ir noilgojušies satikt savus skatītājus, un viss ir uzposts svētkiem: iedegšanu gaida izgreznotā eglīte, no arēnas jumta karājas pilošas burvju lāstekas, vecajos staļļos čaklie rūķi gatavo dāvanas, bet garos cirka gaiteņus piepilda piparkūku un karstā dzēriena smarža. Tomēr cirka iemītnieki ir noraizējušies: Ziemassvētki nevar sākties, jo plašajā cirka ēkā apmaldījies Ziemassvētku vecīša uzticamais vienradzis Ziemradzis, pie kura glabājas noslēpumainie Ziemassvētku putekļi. Lai atrastu Ziemradzi un izglābtu Ziemassvētku brīnumu, pie darba jāķeras ne vien Rīgas cirka rūķiem, bet arī mazajiem un lielajiem cirka apmeklētājiem.

Pēc gandrīz desmit gadu pārtraukuma Rīgas cirka arēnā atjaunota Ziemassvētku eglītes tradīcija. Šoreiz mazos skatītājus arēnā sagaidīs gan cirka, gan teātra mākslinieki, lai, pārvarot miermīlīgas briesmas un jautrus izaicinājumus, kopīgi meklētu pazudušo Ziemradzi un atklātu Ziemassvētku putekļu noslēpumu. Kopā ar Rīgas cirka iemītniekiem eglītes skatītāji atvērtas un siltas izrādes formā tiks aicināti ne vien vērot mākslinieku priekšnesumus, bet arī iepazīt atjaunoto, burvestību pilno cirka ēku, piedalīties rūķu darbnīcās un pašiem izmēģināt spēkus vairākās cirka disciplīnās.


Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma

 

Kad:

17. decembrī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.00

19. decembrī: 18.30

28. decembrī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.30

29. decembrī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.30

30. decembrī: rīta izrāde 11.00 / dienas izrāde 14.00

6. janvārī: 18.30

7. janvārī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.00

8. janvārī: 18.00

 

Kur: Rīgas cirkā (Merķeļa ielā 4)

 

Pilnas biļešu cenas*: Sākot no 15 EUR

Tuvāk izrādei biļešu cenas pieaugs (pēc 10. novembra un 1. decembra).

 

Uz šo pasākumu pieejamas atlaides:

-Rīgas cirka skolas audzēkņiem -20%

-cilvēkiem ar invaliditāti -15%

-goda ģimenēm ar -goda ģimenēm (jāizvēlas starp piedāvātajām atlaidēm) -15%

 

Biļete vajadzīga, sākot no 3 gadu vecuma (Ziemassvētku vecīša pārsteigums – tikai bērnu biļešu īpašniekiem; atsevišķa sēdvieta – tikai biļešu īpašniekiem (pārējiem – klēpja vietas)). Sēdvietas izrādē nav personalizētas. Labākas redzamības nolūkos bērniem vietas rezervētas pirmajās rindās bērnu zonā uz spilveniem.

 

Ideja un tās īstenojums:

Rīgas cirks sadarbībā ar teātra trupu Kvadrifrons un cirka māksliniekiem

Lomās: Ance Kukule, Jānis Kronis
Mūzika: Kārlis Tone
Scenogrāfija: Kristīne Abika
Pārējās tapšanas lomās un darbos: KVADRIFRONS


Neskaidrību gadījumā sazināties cirks@cirks.lv


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.