“Ziemassvētku putekļi” Rīgas cirkā

21.10.2022.

Jau šogad Rīgas cirkā tiekamies uz ziemas eglīti visai ģimenei, lai satiktu vienradzi Ziemradzi un meklētu maģiskos Ziemassvētku putekļus!

Sagaidot Ziemassvētkus un Jaunā gada tuvošanos un svinot atgriešanos atjaunotajā cirka ēkā Merķeļa ielā, Rīgas cirka komanda sadarbībā ar teātra trupu Kvadrifrons piedāvā siltu ziemas eglīti visai ģimenei –“Ziemassvētku putekļi”.

Informācija, kas jāņem vērā izrādes apmeklētājiem – ŠEIT. 


Par izrādi

 Izrādes garums: 1h 30 min (ieskaitot starpbrīdi), jārēķinās arī ar dāvanas saņemšanas laiku

Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma (izrādē izmantota dinamiskā audioapskaņošana. Pavisam mazajiem varētu noderēt skaņu slāpējošās austiņas)


Foto: Didzis Grodzs

Vairāk foto un video no izrādes: ŠEIT


Kā  ierasts, ziemas saulgriežos cirks kļūst par mājvietu ne vien visdažādākajiem brīnumiem, bet arī Ziemassvētku vecīša palīgu komandai. Cirks uz dažām dienām ir pārvērties  par dāvanu, triku un joku laboratoriju, kuru apdzīvo darbīgie cirka rūķi un viņu draugi. Jaunā cirka iemītnieki ir noilgojušies satikt savus skatītājus, un viss ir uzposts svētkiem: iedegšanu gaida izgreznotā eglīte, no arēnas jumta karājas pilošas burvju lāstekas, vecajos staļļos čaklie rūķi gatavo dāvanas, bet garos cirka gaiteņus piepilda piparkūku un karstā dzēriena smarža. Tomēr cirka iemītnieki ir noraizējušies: Ziemassvētki nevar sākties, jo plašajā cirka ēkā apmaldījies Ziemassvētku vecīša uzticamais vienradzis Ziemradzis, pie kura glabājas noslēpumainie Ziemassvētku putekļi. Lai atrastu Ziemradzi un izglābtu Ziemassvētku brīnumu, pie darba jāķeras ne vien Rīgas cirka rūķiem, bet arī mazajiem un lielajiem cirka apmeklētājiem.

Pēc gandrīz desmit gadu pārtraukuma Rīgas cirka arēnā atjaunota Ziemassvētku eglītes tradīcija. Šoreiz mazos skatītājus arēnā sagaidīs gan cirka, gan teātra mākslinieki, lai, pārvarot miermīlīgas briesmas un jautrus izaicinājumus, kopīgi meklētu pazudušo Ziemradzi un atklātu Ziemassvētku putekļu noslēpumu.

Šoziem eglītes skatītājus arēnā sagaidīs gan cirka, gan teātra mākslinieki, lai, dodoties kopīgā piedzīvojumā, satiktu cirka rūķus un slaveno Ziemradzi, noslēpumaino burvi Krustiņu Nullīti, veiklo Vaboļu princesi, stalto Krupju princi un izpalīdzīgo atslēgu glabātāju. Pārvarot miermīlīgas briesmas un jautrus izaicinājumus, eglītes skatītāji tiek aicināti ne vien vērot mākslinieku priekšnesumus, bet arī iepazīt atjaunoto, burvestību pilno cirka ēku, piedalīties rūķu darbnīcās, pašiem izmēģināt spēkus vairākās cirka disciplīnās, atrast pazudušo Ziemradzi un atklāt Ziemassvētku putekļu noslēpumu.


Lomās:

Ausmiņa – Ance Kukule-Sniķere

Fiksītis – Jānis Kronis

Varžu princis – Niko Karaks

Vaboļu princese – Maija Sukute

Burvis Krustiņš Nullīte – Dmitrijs Pudovs

Atslēgu glabātājs – Cronopio

Ziemradzis – Aleksejs Smolovs

Muzikālais noformējums – Kārlis Tone

Telpa un kostīmi – Kristīne Abika

Gaismas, teksts, režija, horeogrāfija – KVADRIFRONS (Paula Pļavniece, Klāvs Mellis, Nikola Suhareva, Ance Strazda, Rūdolfs Gediņš, Reinis Boters, Āris Matesovičs)

Iekares sistēmu tehniskais nodrošinātājs – Indulis Šverns

Producente – Vita Valheima

Izpildproducenti – Marī Sanžarevska, Renāte Saulīte, Ainārs Pričins

Izrādes vadītāja – Inese Tone


Kad:

17. decembrī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.00

19. decembrī: 18.30

28. decembrī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.30

29. decembrī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.30

30. decembrī: rīta izrāde 11.00 / dienas izrāde 14.00

6. janvārī: 18.30

7. janvārī: rīta izrāde 11.00  / vakara izrāde 18.00

8. janvārī: 18.00

10. janvārī 18.30

11. janvārī 19.00

 

Kur: Rīgas cirkā (Merķeļa ielā 4)

 

Pilnas biļešu cenas*: Sākot no 15 EUR

Tuvāk izrādei biļešu cenas pieaugs (pēc 10. novembra un 1. decembra).

 

Uz šo pasākumu pieejamas atlaides:

-Rīgas cirka skolas audzēkņiem -20%

-cilvēkiem ar invaliditāti -15%

-goda ģimenēm ar -goda ģimenēm (jāizvēlas starp piedāvātajām atlaidēm) -15%

 

Biļete vajadzīga, sākot no 3 gadu vecuma (Ziemassvētku vecīša pārsteigums – tikai bērnu biļešu īpašniekiem; atsevišķa sēdvieta – tikai biļešu īpašniekiem (pārējiem – klēpja vietas)). Sēdvietas izrādē nav personalizētas. Labākas redzamības nolūkos bērniem vietas rezervētas pirmajās rindās bērnu zonā uz spilveniem.


Neskaidrību gadījumā sazināties cirks@cirks.lv


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.