Pieteikšanās Beta Circus tiešsaistes meistarklasēm

03.01.2024.

Starptautiskais projekts Beta Circus piedāvā pieteikties tiešsaistes meistarklasēm par līdzdalības pieredzi.

2024. gada janvārī un februārī tiek organizētas 4 tiešsaistes meistarklases par līdzdalības mākslu un cirku. Meistarklases vadīs atzīti līdzdalības pieredzes profesionāļi no Portugāles, Spānijas, Nīderlandes un Itālijas, kuri dalīsies ar savu profesionālo pieredzi līdzdalības projektu veidošanā un kopienu iesaistīšanā.

Meistarklases ir paredzētas visiem interesentiem, māksliniekiem, profesionāļiem, kuri savā darbā vēlas strādāt ar līdzdalības mākslu – savās izrādēs iesaistot skatītājus kā vienus no līdzautoriem un līdzdalībniekiem jau darba radīšanas procesā.

Meistarklases ir bez maksas, ar pieteikšanos.
Meistarklases notiks angļu valodā.

Meistarklases

10.janvāris plkst. 10.30 CET / Mentori Ana Bragança & Ricardo Baptista (PT)

24.janvāris plkst. 10.30 CET / Mentore Lali Álvarez Garriga (ES)

14.februāris plkst. 10.30 CET / Mentore Marleen Scholten (NL)

28.februāris plkst. 10.30 CET / Mentori Nicola Borghesi & Enrico Baraldi (IT)

Par projektu

Beta Circus projekts, kuru kūrē četras cirka organizācijas no četrām dalībvalstīm – Latvijas, Portugāles, Itālijas un Serbijas – kā pirmo projektu realizēja jaunās maģijas meistarklases jaunajiem cirka māksliniekiem. Beta Circus otrais projekts apvieno līdzdalības mākslu ar cirka mākslu, lai radītu jaunas līdzdalības cirka izrādes. Cirka mākslinieki no Portugāles, Vācijas, Austrijas, Īrijas, Nīderlandes apvienojušies ar līdzdalības māksliniekiem no Latvijas, Portugāles, Itālijas, Serbijas, lai kopīgi veidotu jaunas līdzdalības pieredzes.

Līdzdalības pieredze ir viens no spēcīgākajiem mūsdienu skatuves mākslas trendiem, kas ietver skatītāju iesaistīšanu radošajā procesā, tādējādi ļaujot publikai kļūt par darba līdzautoriem, redaktoriem un konsultantiem.

Vairāk par projektu lasīt ŠEIT.


Projektu BETA CIRCUS līdzfinansē no Eiropas Savienības programmas Radošā Eiropa, un tā partneri ir Bússola (Portugāle), Teatro Necessario (Itālija), Ludifico (Serbija) un Rīgas cirks (Latvija) ar Circostrada Network atbalstu.