Nodarbības pieaugušajiem

26.08.2021.

Cirka skolas nodarbības pieaugušajiem

Rīgas cirka piedāvā nodarbības pieaugušajiem no 6. septembra!

Šogad pie mums iespējams apgūt roku stāju, stiepšanos gaisa akrobātiku ar zīdiem un trapeci, kā arī objektu manipulāciju ar kontaktnūjām!

GAISA AKROBĀTIKA
KUR: Zeļļu ielā 25, Cirka skolas sporta zālā
KAD: No 7. septembra otrdienās (trapece) un piektdienās (zīdi) 20:15 – 21:30< Gaisa akrobātikas nodarbības – tā ir iespēja piedzīvot pilnīgi jaunas emocijas. Graciozās kustības, ko cirka mākslinieki izpilda gaisā, prasa lielu spēku, lokanību un kustību eleganci. Nodarbībā uzmanība tiek vērsta gan uz muskulatūras nostiprināšanu (īpaši ķermeņa augšdaļas un roku), gan uz triku apguvi. Gaisa akrobātika ir lielisks veids, kā uzlabot savu fizisko sagatavotību, izjust piedzīvojuma prieku un uzlabot pašapziņu.  Šogad iespējams apgūt divas discplīnas: zīdus un trapeci. Nodarbības vadīs Rīgas cirka skolas pasniedzēja Maija Sukute, kā arī paredzēts pieaicināt viespasniedzējus no Lietuvas, Lielbritānijas un ASV u.c.

ROKU STĀJA
KUR: Zeļļu ielā 25, Cirka skolas sporta zālē
KAD: No 9. septembra ceturtdienās 20.15 – 21.30
Šajās nodarbībās tiek apgūti roku stājas pamati, kā arī izprasti nepieciešamie izpildes tehnikas pamatprincipi, lai turpinātu progresēt arī pēc pamatu apgūšānas. Nodarbības plānotas kā visa ķermeņa treniņš, kas paredzēts ikvienam, kurš vēlas iemācīties roku stāju, un tās piemērotas dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem.

“CONTACT STAFF” jeb kontaktnūjas
KUR: Uzvaras parkā
KAD: Otrdienās un Ceturtdienās 19:00- 20:30
“Contact staff” ir viena no “fire staff” jeb uguns stafa (gara koka, kuriem abos galos aizdegta uguns) manipulācijas disciplīnām. Kontaktstafa tehnika apvieno ķīniešu tradicionālo “fei-cha” tehniku ar moderno “baton twirling” (sporta disciplīna ar īsu zizli). Kontaktstafs ir salīdzinoši jauna disciplīna, kura pasaulē šobrīd aktīvi attīstās. Katrs pats var attīstīt savu manipulācijas valodu – lielāku uzmanību pievēršot tieši manipulācijas trikiem, ķermeņa plastikai, dejai vai akrobātikai. Darbošanās ar stafu nodarbina visu ķermeni un attīsta ķermeņa lokanību un stāju.

STIEPŠANĀS
KUR: ZOOM
KAD: Pirmdienās 20:15 – 21:30
Lokanība ir svarīga gan ikdienas labsajūtai, gan rezultātiem treniņos. Lai sasniegtu labākus rezultātus jebkurā sporta veidā (īpaši gaisa akrobātikā un roku stājā), stiepšanās ir neaizstājama treniņu programmas sastāvdaļa.

Nodarbību maksa par kalendāro mēnesi:
1 nodarbībā nedēļā 35 EUR
2 nodarbības nedēļā 45 EUR
3 nodarbības nedēļā 55 EUR
4 nodarbības nedēļā 60 EUR

N.B. Ņemot vērā epidemioloģiskos noteikumus klātienes nodarbībās iespējams piedalīties tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas faktu.

Pieteikšanās – ŠEIT.