Maģijas izrāde “Iluzionista viesistabā” (1.–4. klasei)

30.01.2020.

ŠĪ IZRĀDE VAIRS NAV PIEEJAMA


Par izrādi

Programmā “Latvijas skolas soma” iekļautā maģijas izrāde „Iluzionista viesistabā”

Vai ir iespējams nonākt rokas stiepiena attālumā no brīnuma un sajust mirkli, kurā  rodas burvība? Rīgas cirks aicina ielūkoties brīnumradītāja – iluzionista – maģisko priekšmetu un jaunrades elpas pārpilnajā dzīvojamajā istabā un ieraudzīt jauna brīnuma veidošanos.

Izrādes garums: 35min

Izrāde ir piemērota sākumskolas vecuma bērniem (1.-4.klasei) un paredzēta rādīšanai gan izbraukumos skolās, gan arī Rīgas cirka telpās (atsevišķi vienojoties par datumu). Vienas izrādes izmaksas (izbraukumā): 635 EUR (neskaitot transporta izdevumus). Ieteicamais auditorijas apjoms – līdz 100 skatītājiem. 

Režisors: Edgars Niklasons

Mākslinieks: iluzionists Gabriel Got

Par mākslinieku Gabriel Got: 

Gabriels Gots par cirka mākslinieku un iluzionistu Latvijā strādā jau vairāk nekā 20 gadus, mākslinieciski izpaužoties tādos žanros kā žonglēšana, nažu mešana un ilūzijas māksla. Bērnībā sapņojis pats par savu cirku, un šis sapnis daļēji piepildījies 2015. gadā, kad Gabriels kļuvis par ceļojošā cirka īpašnieku. Gabriels pieder arī pie Rīgas cirka kolektīva un strādā Rīgas cirka skolā par maģijas specializācijas pasniedzēju, ieinteresējot bērnus un jauniešus pievērsties ilūzijas pasaules izzināšanai. 

Izrāde sagatavota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas ““Latvijas skolas soma” satura radīšana” atbalstu Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros.