Pārceltās izrādes

08.04.2020.

Rīgas cirks karantīnas laikā

Saskaņā ar izsludināto ārkārtas stāvokli valstī, tuvākajās nedēļās atceļami kultūras pasākumi, kuros paredzēti 200 un vairāk apmeklētāji. Tomēr drošība ir pirmajā vietā, tādēļ Rīgas cirks, kā arī teātra trupa Kvadrifrons nolēmuši atcelt tuvākās Rīgas cirkā notiekošās izrādes.

Šobrīd atceltas visas aprīļa un maija izrādes Rīgas cirkā – gan izrāde-ekskursija “Brīnuma skartie”, gan citas teātra trupas “Kvadrifrons” izrādes:
“Brīnuma skarto” esam nosūtījuši e-pastus ar iespēju izvēlēties piemērotu datumu jūlijā, augustā vai septembrī. Šī būs teju pēdējā iespēja Rīgas cirkā paviesoties pirms ēkas rekonstrukcijas, kas sāksies šoruden, tāpēc, ja vien varat, nāciet ciemos! Iespēja redzēt “Brīnuma skartos” būs arī tiem, kuriem nekas šobrīd nav atcelts, taču mums visiem kopīgi un katram atsevišķi vēl mazliet jāpaciešas līdz brīdim, kad tās būs pieejamas tirdzniecībā.

Ja nu kāds “Brīnuma skarto” biļešu pircējs e-pastu nav saņēmis vai atradis vai rodas kādi papildjautājumi, aicinām ar mums sakontaktēties, rakstot Facebook vai cirks@cirks.lv.

Par pārējām Rīgas cirkā notiekošajām teātra izrādēm ar biļešu pircējiem sazināsies teātra trupa “Kvadrifrons”, taču ŠEIT var iepazīties ar 12. marta ārkārtas sēdē pieņemtajiem drošības pasākumiem – ar Kultūras ministrijas paziņojumu medijiem par kultūras pasākumu norisi laikā, kad valstī ir ārkārtas situācija.

Aktuālo informāciju par vīrusu COVID-19 var uzzināt ŠEIT.