Cirka skolas nodarbības skolēnu brīvlaikā

18.10.2023.

Piedāvājam iespēju skolēnu brīvlaiku pavadīt kopā ar Rīgas cirka skola un pasniedzējiem gan no Latvijas, gan citām valstīm.


Rudens brīvlaikā no 23. līdz 27.oktobrim aicinām 7–15 gadus vecus bērnus un jauniešus ar interesi par cirku. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.
Nodarbības paredzētas katru darba dienu 10.00–17.00.
Pa dienu norisināsies 3 dažādu disciplīnu nodarbības, savukārt vakarā paredzēta gatavošanās brīvajai skatuvei (OPEN STAGE), kas norisināsies nedēļas noslēgumā – piektdien – būs iespēja parādīt nedēļas laikā apgūto.

 

Ko mēs praktizēsim?

* līdzsvaru, žonglēšanu kopā ar pazīstamo un pieredzes bagāto žonglieri Dmitriju Pudovu (braukšana ar vienriteni, līdzsvara dēlis, staigāšana ar ķekatām (garajām kājām), žonglēšana);
* grīdas akrobātiku kopā ar pasniedzēju Eduardu Goliasu (grīdas akrobātikas pamatelementi – līdzsvars, dziļo muskuļu trenēšana, salto, kūleņu mešana);
* klaunādi un skatuves mākslu kopā ar plaši zināmo mākslinieku Mariano Cronopio Gedwillo;
* gatavošanos piektdienas brīvajai skatuvei katru dienu cits pasniedzējs;

Norises valoda: angļu/latviešu. Uz vietas nodarbībās būs tulkošanas iespēja.

Cena: 140 EUR par visām nodarbībām (cenā ietilpst arī pusdienas un pēcpusdienas uzkoda) vai 50 EUR par konkrētu disciplīnas apguvi nedēļas garumā (1 nodarbība dienā). Iespējams kombinēt vairākas disciplīnas.

Pieteikšanās, aizpildot anketu ŠEIT

Pieteikšanās līdz 20.oktobrim plkst. 16.00

Vietu skaits ierobežots.