Cirka ciemats festivālā Komēta 7. – 9. jūlijā

02.07.2017.

Komēta ir brīvdabas festivāls, sociāls un kultūras eksperiments, kas aicina ieraudzīt neredzamo un praktizēt brīvību, baudot mūziku, dejojot, piedaloties lekcijās un darbnīcās, iesaistoties cirka performancēs un sarunās. Tas norisināsies 7. – 9. jūlijā, Daugavgrīvas cietoksnī, uz salas zvaigznes formā Daugavgrīvas apkaimē, Rīgā.

Svētdienā festivāls būs atvērts bezmaksas ikvienam, ar īpašu uzsvaru uz vietējām kopienām, senioriem un ģimenēm ar bērniem.

Piedāvājot tikpat dažādu un unikālu festivāla pieredzi kā pagājušajā gadā, šogad festivāls notiks savstarpēji saturiski vienotos ciematos: Akadēmija, Aware House, Biesentales Zvaigžņu ciems, Cirka ciemats, Higgs Boson tunelis, Nomade templis, Pasaules skatuve un Sapņu kinoteātris.

Cirks festivālā Komēta:

Cirka Ciemats būs krāsaina polifonija no atzītiem un tikko uzlecošiem laikmetīgā cirka māksliniekiem, kuri pirmo reizi satiksies šādā sastāvā speciāli Komētas festivālam. Viņi veidos Rīgas un Daugavgrīvas cietokšņa iedvesmotu cirka izrādi, kas nekādi neilgosies pēc dzīvnieku izmantošanas. Katrs no viņiem labprāt arī dalīsies ar savas tehnikas specifiku sarunās, vadīs meistardarbnīcas interesentiem, veidos individuālas un kolektīvas performances, traucēs mieru, dejos un daudz smiesies.

Piedalīsies mākslinieki: BEN SMITH / Anglija, ANNA ARO / Zviedrija, ALEXIS AKROVATAKIS / Grieķija, AIME MORALEZ ZUVIA / Venecuēla, KARI PANSKA, PABLO RADA MONIZ / Kanāriju salas, Quim Girón / Spānija, GRETE GROSS / Igaunija.

Rīgas cirks aicina iepazīt cirka daudzveidību, apmeklējot Rīgā pieejamās izrādes, reizē VSIA Rīgas cirks neuzņemas atbildību par trešo pušu organizēto pasākumu saturu.

2017. gada programma un biļetes pieejamas: http://festivalskometa.lv/lv/category/programma/