Brīvbiļetes uz festivāla atklāšanu

03.08.2023.

Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls RE RĪGA! 15.–20. augustā aicina uz sālsmaizi nesen renovētajā Rīgas cirka arēnā, kur svinēsim ierašanās tēmu – atgriešanos atjaunotajās mājās, ierašanos jaunā vai jau pazīstamā zemē un ierašanos neparastā un varbūt pat neiespējamā pasaulē.

Šogad starptautisko cirka un ielu mākslas festivālu Re Rīga! atklāsim 15. augustā no plkst. 17.00. Programmā gan izrādes, ko varēs redzēt arī citās festivāla dienās, gan izrādes un aktivitātes, kas notiks vienīgi šajā vakarā. Atklāšanas pasākumā ieeja ir bez maksas, taču tikai ar brīvbiļetēm vai ielūgumiem. Nenokavē pieteikšanos, un tiekamies festivālā!

Festivāla atklāšana ar bezmaksas izrādēm un sarunām par cirku notiks 15. augustā Rīgas cirkā. Aicinām izvēlēties laiku, cikos apmeklēsiet pasākumu. Ja vēlaties visu vakaru pavadīt svinībās, lūgums izvēlēties brīvbiļetes uz visām trim pasākuma daļām.


“RE RĪGA!” ATKLĀŠANAS SVINĪBAS TRĪS DAĻĀS

Cirka festivāla atklāšana vakara programma

Ieeja pasākumā no Merķeļa ielas puses, cauri sarkanajiem vārtiem, jau no plkst 16:30.
Būs pieejams bārs, kurā iegādātos dzērienus būs iespēja baudīt omulīgajā cirka pagalmā.

1. daļa

17.30–18.30 ar klauna Cronopio izrādi “Pačamamo” (45 min)


2. daļa

18.30–20.00 ar “Cie Monad” izrādi “Yin Zero” (25 min.)


3. daļa

20.00–22.30 ar “Recover Laboratory” darbizrādi “Mazāk par trīs” (20 min.)


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.