Projekts skolēniem

25.03.2019.

Ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu, izrāde “Brīnuma skartie” tiks izmantota par pamatu Rīgas un reģionu jauniešu iesaistei, lai rosinātu diskusiju par daudzveidību un dažādību mūsu sabiedrībā.

Viens no unikālajiem izrādes elementiem ir tieši iespēja to vienlaicīgi izrādīt trīs valodās – latviešu, krievu un angļu. Tas arī ir viens no iemesliem, kas, sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, jauktās valodu un dzimto pilsētu grupās, ļauj aicināt 200 skolēnus uz notikumu, kurā pēc izrādes noskatīšanās tie piedalīsies iesaistošā aktivitātē un interaktīvi dalīsies ar savu pieredzi saistībā ar Rīgas cirka ēkā piedzīvoto. Izmantošanai projekta ietvaros un arī pēc tā beigām, iesaistīto jauniešu skolotājiem un citiem potenciālajiem izglītotājiem tiks izstrādāts un sagatavots metodiskais materiāls, ar kura palīdzību būs iespējams turpināt sarunu par izrādi pēc tās noskatīšanās.

Plašāka informācija par izglītības programmu un iespējām tai pieteikties: Lelde Prūse, pruse.lelde@gmail.com, tel. 26466509.


Izrāde-ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli audiogida vadībā. Tajā cirka māja stāsta savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar aizraujošās skatuves mākslas cilvēkiem un notikumiem, kas atgadījušies tās 130 gadus garajā mūžā. Skatītājam ir ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi. Vairāk par izrādi ŠEIT.

Atbalstītāji:

Valsts kultūrkapitāla fondsBritish Council pārstāvniecība Latvijā