RE RĪGA!: KSAVI LAREA “Pin Pang” (5+)

02.06.2024.

Apaļa, balta, tīra un nevainojama pasaule – nopulēta kā galda tenisa bumbiņa.


Kad: piektdien, 16. augustā plkst. 19.00 / sestdien, 17. augustā plkst. 18.00

Kur: Rīgas cirka arēnā, Merķeļa iela 4

Ieteicamais vecums: 5+

Izrādes garums: 50 min


Par izrādi “Pin Pang”

“Pin Pang” ir aizraujoša izrāde, kas pārsteidz ar sarežģītu žonglēšanas tehniku. Izrādē manipulācijas ar galda tenisa bumbiņām apvienota ar maģijas, klaunādes un fiziskā teātra elementiem. Šī humoristiski filozofiskā cirka izrāde vēsta par dzīves augstāko standartu nesasniedzamību un rosina samazināt dažkārt pārlieku augstās prasības.

Pie izrādes radīšanas mākslinieks strādāja vairāk nekā pusotru gadu. “Pin Pang” ieguvusi balvu kā Labākā izrāde 2022. gada Ubedas klaunādes un cirka festivālā.

Publicitātes foto


Par mākslinieku

Mākslinieks Ksavi Larea (Xabi Larrea, Spānija) ar cirku sastapās nejauši, un pamazām šī māksla viņu tik ļoti aizrāva, ka Ksavi nolēma doties cirku studēt uz Angliju un Kubu – divu atšķirīgu kultūru cirka skolām. Studijas pavēra ceļu jaunai pieredzei un dažādiem dzīves, mākslas un personīgajiem meklējumiem.


PAR RE RĪGA! 2024 CIRKA FESTIVĀLU


Izrāde pieejama:

  • ratiņkrēslā,
  • nedzirdīgajiem,
  • cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem (indukcijas cilpa)

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Rīgas cirks iegādātās biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina, izņemot gadījumus, kad izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums.

Rīgas cirka arēnā un balkonā vietas nav numurētas un biļetes nav piesaistītas konkrētai sēdvietai – ierodoties uz pasākumu, katrs ieņem ērtākās vietas atbilstošajā biļešu zonā.

Tuvojoties izrāžu datumiem, biļešu cenas pieaugs


Izrādi festivālā RE RĪGA! atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, kā arī ‘AC/E programma PICE’.