RE RĪGA!: Defracto žonglēšanas izrāde “Croûte” (Francija)

08.07.2024.

Žonglēšanas izrāde pilsētvidē “Croûte” – fizisks humors un satikšanās ar vidi.


Kad un kur: otrdien, 13. augustā 18.00 Rīgas cirka pagalmā / ceturtdien, 15. augustā plkst. 17.30 Vērmanes dārzā / piektdien, 16. augustā plkst. 18.00 Vērmanes dārzā

Ieteicamais vecums: Visiem vecumiem

Garums: apmēram 30 min

Bez maksas (13. augustā – ieeja ar atklāšanas ielūgumiem, abonementiem vai brīvbiļetēm, pārējās dienās biļešu rezervācija nav nepieciešama)

BRĪVBIĻETES UZ ATKLĀŠANAS VAKARU IEROBEŽOTĀ DAUDZUMĀ TIKS IZZIŅOTAS TUVĀK FESTIVĀLAM


Par izrādi “Croûte”

“Croûte” ir desmit gadu garumā ilgušu žonglēšanas eksperimentu rezultāts ar izteiksmīgu žonglēšanu, fizisku humoru un tikpat fiziski sajūtamiem norises vietas kontekstiem.

“Croûte” ir 30 minūšu gara vietai pielāgota izrāde ar vairākiem ķermeņiem, neparedzamu žonglēšanu un smieklīgu virtuozitāti. Vēl diennakti pirms izrādes virtuozais žonglieris Gijoms Martinē (Guillaume Martinet) izpēta norises vietu un tai pielāgo trikus un sižeta attīstību. Festivāla Re Rīga! laikā varēsim piedzīvot trīs atšķirīgas izrādes – atklāšanas vakarā “Croûte” notiks Rīgas cirkā, bet divus citus vakarus – Vērmanes dārzā.


Par apvienību Defracto

Iespējams, atceraties Defracto (Francija) jau no 2019. gada Re Rīga! festivāla, kad viņi Rīgā uzstājās ar fascinējoši palēnināto izrādi “Dystonie”. Defracto darbojas kopš 2008. gada, un šajā laikā apvienība ir radījusi sešus veiksmīgus un uz pasaules skatuvēm pamanītus iestudējumus. Izrāde “Croûte” ir Gijoma Martinē soloizrāde.

Apvienības Defracto skatuves valodu caurvij pārliecība, ka žonglēšana ķermeni vieno ar priekšmetiem laikā un telpā. Viņi žonglē ne tikai ar priekšmetiem – žonglēšana ir viņu attiecības ar ārpasauli, žonglēšana ir viņu pastāvēšanas veids šajā pasaulē.

Publicitātes foto: Pierre Morel


Izrādes veidotāji

Vizuālā māksliniece un scenogrāfe: Margot Seigneurie

Fotogrāfs: Pierre Morel

Žongllieris un apvienības Defracto līdzvadītājs: Guillaume Martinet

Administrēšana: Camille Fabre

Producēšanas menedžere un apvienības Defracto līdzvadītāja: Loyse Delhomme


PAR RE RĪGA! 2024 CIRKA FESTIVĀLU


Izrāde pieejama:

  • nedzirdīgajiem.

Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Vietas nav numurētas un biļetes nav piesaistītas konkrētai sēdvietai.