Re Rīga! meistarklases: “YOUNG STAGE”

28.06.2023.

“YOUNG STAGE” ir meistarklase topošajiem skatuves mākslu profesionāļiem

Kad: 17.-20. augustā

Kur: Rīgas cirka skolā (Zeļļu ielā 25, bijušajās Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes telpās), kā arī

Rīgas cirkā (Merķeļa ielā 4)

Pieteikumus gaidīsim līdz 6. augustam (ieskaitot)


“Young Stage” meistarklase festivāla “Re Rīga!” programmā plānota trīs dienu garumā. Meistarklases vadmotīvs ir radošā procesa virzīšana jeb mākslinieks kā individualitāte un radītājs. Ar katru dalībnieku kopīgi tiks izvirzīts uzdevums – piemēram, darbs pie priekšnesuma dramaturģijas, skatuves tēla veidošana u.c. Meistarklases noslēgumā plānota visu dalībnieku uzstāšanās atjaunotajā Rīgas cirka arēnā.

Meistarklases vadītājs: Igors Ivaščenko (Ukraina) ir cirka apvienības “MimiRichi” izpildproducents un aktieris. Viņš pasniedzis Kijevas pašvaldības varietē un cirka mākslas akadēmijā.

Auditorija: topošie skatuves un īpaši cirka mākslinieki, galvenokārt 18–20 gadu vecumā, kas vēlas papildināt savu radošo pieredzi. Dalība meistarklasē sniegs radošu impulsu karjeras attīstīšanā, kā arī iespēju iepazīties ar līdzīga vecuma un mākslinieciskās attīstības  dalībniekiem, kas nozīmē plašāku kontaktu loku un iespējamu jaunu sadarbību veidošanos.

Festivāla foto – ŠEIT


Norises laiki un valoda:

17., 18., 19. augustā 13.00–17.00
Svētdien, 20. augustā 16.00 – “Young stage” noslēguma performance Rīgas cirkā.

Meistarklase notiks krievu valodā, bet aicināti arī dalībnieki , kas runā latviešu vai angļu valodā – tiks nodrošināts tulkojums.


Visām meistarklasēm ir viena pieteikšanās anketa

Informācija par citām “Re Rīga 2023” meistarklasēm

Lūdzam pieteikties pēc iespējas laicīgāk! Vietu skaits katrā no meistarklasēm ir ierobežots, tāpēc priekšroka tiek dota motivētākajiem dalībniekiem pieteikšanās kārtībā. “Grassroot” cirka mākslinieku tīkls nodrošinās ceļa un dzīvošanas stipendijas dalībniekiem, kas dzīvo ārpus Rīgas. Nepieciešamo atbalstu norādiet, aizpildot pieteikuma anketu!