Atvērto durvju diena Rīgas cirka skolā

22.08.2022.

Uzsākot jauno mācību gadu, Rīgas cirka skola ver durvis plaši vaļā un aicina ciemos visu vecumu skolēnus un viņu ģimenes.

3. septembrī no plkst. 11.00 līdz 15.30 pie mums būs iespēja aprunāties, iepazīties ar Cirka skolas pedagogiem un dažādām cirka disciplīnām.


Aicinām ielūkoties Rīgas cirka skolas norisēs pirms jaunās – nu jau sestās – sezonas sākuma. Gaidīti bērni, jaunieši un viņu vecāki no 7 – 18 gadu vecumam, lai satiktu mūsu komandas brīnišķīgos pasniedzējus, audzēkņus un piedzīvotu dažādo cirka disciplīnu burvību.

Programmā paredzētas īsas meistarklases žonglēšanā, roku stājā, braukšanā ar vienriteni un gaisa akrobātikā, kas savīsies ar mūsu treneru un audzēkņu priekšnesumiem.
Arī vecāki aicināti nekautrēties, lai iemēģinātu roku cirka prasmēs! Iespējama dalība vienā vai vairākās meistarklasēs pēc paša izvēles, nākot uz izvēlēto laiku.
Visas dienas garumā būs iespējams uzzināt gan par Rīgas cirka skolas treniņiem kā bērniem un jauniešiem, tā arī pieaugušajiem / darbosies cirka inventāra veikaliņš.
Līdzņemamās lietas: kustībām piemērots apģērbs, maiņas apavi, ūdens. Uz gaisa akrobātiku iesakām vilkt pieguļošu apģērbu, kas nosedz kājas pilnībā.
Norises vieta: Zeļļu iela 25, sporta zāle

Atvērto durvju dienas programma:
11:00 – 11:30 – ierašanās / iepazīšanās
11:30 – 12:30 – žonglēšanas meistarklase un priekšnesumi
12:30 – 13:30 – roku stāja un priekšnesumi
13:30 – 14:30 – braukšana ar vienriteni un priekšnesumi
14:30 – 15:30 – gaisa akrobātika un priekšnesumi

 


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.