Izrāde inTarsi

“inTarsi” nozīmē “sapinušies kopā”. Tā ir spēcīga, dzejiska, smieklīga un sirdi sildoša laikmetīgā cirka izrāde, kas vērotāju iedvesmo sajust patiesu maigumu pret šo dīvaino zvēru, kas ir pats cilvēks.

Izrādē “InTarsi” četri kataloņu cirka mākslinieki balansē starp drosmi un neprātu, paķerot skatītāju līdzi savā asprātīgajā pasaulē, kas atspoguļo cilvēka dzīves līkločus. Četri tēli pastāvīgi mainīgās ainavās ļauj izdzīvot vientulību, dalīšanos un kopdzīvi ar maiga humora palīdzību caur deju, fizisko teātri un pāri visam – cirka mākslu. Vairākas šķietami mazas platformas, sviras dēlis un tramplīns ļauj viņiem radīt un noārdīt, krist un noķert, pārveidot un galu galā – izgudrot no jauna.

19. un 20. septembrī plkst. 19.00
Rīgas cirka arēnā (ieeja no A.Kalniņa ielas puses)

Par cirka kompāniju “eia”:

Tās nosaukums var tikt tulkots dažādos veidos – franču valodā “neparedzami lidojumi harmonijā”, jeb “jā” – sardīniešu. Kompānija radusies 2009. gadā, kad apvienoties nolēma vairāki atpazīstami cirka mākslinieki – Armando Rabanera, Fabricio Jannini un Kristiano Della Monika (Cirque Vague, Circo de la Sombra un Le Grand Osim Orchestra) un Frančeska Lissija un Čelso Pereira (Celso y Frana).

Kopš pašiem pirmssākumiem šīs cirka kompānijas spēja ar ķermeņa palīdzību atspoguļot cilvēka attiecību sarežģīto dabu ir ļāvusi sasniegt īpaši plašas auditorijas un nostiprināt savu pozīciju, kļūstot par vienu no atpazīstamākajām laikmetīgā cirka kompānijām Spānijā un Eiropā.
“Laikā, kad atšķirīgo nereti uztver kā šķērsli, mēs savas dīvainības cenšamies izcelt kā spēku un izmantojam kā avotu izgudrojumiem, kurus ilgstoši pētām patiesi kolektīvā manierē. Tajā pašā laikā tās ļauj atspoguļot mūsu apdzīvotās pasaules krāsainību un daudzveidību”.