Re Rīga!: CIE MONAD “Yin Zero” (bez maksas)

04.07.2023.

Dejas un žonglēšanas hipnoze.


Kad un kur: 15. augustā 18.30 Rīgas cirkā (tikai ar bezmaksas ielūgumiem), kā arī 17., 18. un 19. augustā plkst. 18.00 Vērmanes dārzā

Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma

Izrādes garums: 25 min

Bez maksas (uz 15. augusta izrādi jāizņem brīvbiļetes)


Par izrādi “Yin Zero”

Izrādē “Yin Zero” apvienoti žonglēšanas un dervišu dejas elementi. Mākslinieki publiku aicina, šķērsojot robežu starp pasaulēm, ceļot laikā un telpā. Ar sapņainas žonglēšanas, dejas un horeogrāfijas ritma palīdzību izrādi skatītāju ieved transa un hipnozes valstībā.


Festivāla foto – ŠEIT

Publicitātes foto: Christophe Raynaud de Lage, Emmanuelle Tricoire


Par apvienību “Cie Monad”

“Cie Monad” (Francija) ir žonglēšanas un dejas apvienība, ko 2018.gadā nodibināja mākslinieki Van-Kims Trans (Van-Kim Tran) un Kirils Humens (Cyrille Humen). Van-Kim Trans ir ieguvis maģistra grādu inženierzinātnēs, mācījies Lommes cirka skolā, bet žonglēšanu apguvis pašmācības ceļā.  Viņš profesionāli praktizējis laikmetīgo, buto un derviša deju kopā ar Karolīnu Karlsonu (Carolyn Carlson), Žanu-Danielu Frikeru (Jean-Daniel Fricker) un Ziju Azazi (Ziya Azazi). Kirils Humens ir  žonglieris un dejotājs. Viņa žonglēšana ir īpaši fiziska un akrobātiska. 2016. gadā kopā ar Van-Kimu organizēja un piedalījās pašmācības treniņu un žonglēšanas darbnīcu sērijā Faaac. Veicis savus darbus visā pasaulē, viņš 2018. gadā sāka strādāt ar Anglijas cirka apvienību Acrojou.

 


VAIRĀK PAR RE RĪGA! 2023 CIRKA FESTIVĀLU


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:

• varat tikt fotografēts un filmēts;

• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.