Pieteikšanās jaunam BETA CIRCUS projektam

03.03.2023.

Starptautiskais projekts BETA CIRCUS izsludina iespēju pieteikšanos līdzdalības cirka projektam

Beta Circus projekts, kuru kūrē četras cirka organizācijas no četrām dalībvalstīm – Latvijas, Portugāles, Itālijas un Serbijas – nesen finišēja vērienīgu jaunās maģijas apmācības projektu. Nu izsludināti divi jauni pieteikšanās konkursi, kuru uzvarētājiem būs iespēja padziļināt savas zināšanas un prasmes līdzdalības cirka jomā.

Līdzdalības pieredze ir viens no spēcīgājajiem mūsdienu skatuves mākslas trendiem, kas ietver skatītāju iesaistīšanu cirka radošajā procesā, tādējādi ļaujot publikai kļūt par darba līdzautoriem, redaktoriem un konsultantiem.

Mākslinieki tiek aicināti pieteikties divās kategorijās.

1. Starptautiska pieteikšanās cirka māksliniekiem

Četru mākslinieku (kolektīvu vai individuālu mākslinieku) atlase starptautiskai programmai. Valstis, kuru pārstāvji aicināti pieteikties: Eiropas Savienība, kā arī Lielbritānija un citas projekta Creative Europe valstis.


2. Pieteikšanās dažādu jomu skatuves māksliniekiem, kas strādā ar līdzdalības mākslu

Četru mākslinieku apvienību atlase. Valstis, kuru pārstāvji aicināti pieteikties: Itālija, Latvija, Portugāle un Serbija

Pieteikšanās termiņš abiem konkursiem: 2023. gada 24. aprīlis

 


Projektu BETA CIRCUS līdzfinansē no Eiropas Savienības programmas Radošā Eiropa, un tā partneri ir Bússola (Portugāle), Teatro Necessario (Itālija), Ludifico (Serbija) un Rīgas cirks (Latvija) ar . Circostrada Network atbalstu.