Piesakies skatuves mākslu nozaru konferencei!

08.05.2024.

Mākslinieki, producenti, menedžeri un pārējie profesionāļi no cirka, teātra, dejas, kino un citām skatuves mākslas jomām!
Aicinām jau laicīgi rezervēt datumus un pieteikties SKATUVES MĀKSLAI VELTĪTAI STARPTAUTISKAJAI KONFERENCEI.


Kad: 2024.gada 19.–20. jūnijā

Kur: Rīgas cirkā

Cena: bez maksas


Noslēdzot starptautisko cirka līderu programmu (NHLP-EU), Rīgas cirks sadarbībā ar partnerorganizācijām Cirkus Syd un Dynamo, rīko noslēguma konferenci “LEADERSHIP IN CIRCUS”, kas veltīta ne tikai cirkam, bet arī citām skatuves mākslām aktuāliem jautājumiem!

Noderīga informācija:

  • Konference pulcēs projekta partnerus un dalībniekus, kā arī reģionālo un vietējo profesionāļu kopienu. Divu dienu laikā dalīsimies ar atziņām no projekta, kā arī vīzijām par cirka vadības nākotni Eiropā.
  • Konferencē aicināti piedalīties kultūras un/vai skatuves mākslas jomu pārstāvji: mākslinieki, profesionāļi, jau esošie un topošie līderi, kā arī ikviens interesents, kas vēlas smelties iedvesmu, kā līderība var izskatīties mūsdienu kultūras organizācijās.
  • Pasākuma apmeklējums ir bez maksas; iesakām reģistrēties laicīgi.
  • Konference notiks angļu valodā.
  • Detalizēta programma ar galveno runātāju vārdiem sekos drīzumā. Aicinām mums sekot sociālajos tīklos, lai iegūtu vairāk informācijas par konferences saturu!

Šo projektu vada partnerorganizācijas @rigas_cirks @dynamo_workspace un @cirkussyd, un to līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa”. Projekta NHLP-EU nolūks ir, atbalstot nākotnes līderus, apmācot tos un attīstot dažādas prasmes, stiprināt cirka nozares pozīciju Eiropā.


Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka publicitātes nolūkos:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.