Izrāde “Kāpuriņi”

23.12.2018.

Mākslas centrā Zuzeum 15. un 16. martā notiks izrāde bērniem – somu cirka un fiziskā teātra kompānijas Kallo Collective izrāde Kāpuriņi.

Izrāde bērniem vecumā no 4 līdz 99 gadiem. “Kāpuriņi” ir maģisks un mazliet dīvains sapnis, kurā skatuvi aizpilda krāsas un smieklīgi notikumi – tauriņu spārnu vēzieni, lielas puķes, lecošas olas un divi milzīgi, sulīgi kāpuri. Kā pretstats šiem krāsainajiem tēliem uz skatuves divi melnā tērpti leļļu meistari smīdina visus klātesošos, nedaudz neveikli un ne vienmēr veiksmīgi cenšoties palikt nepamanīti.

Kallo Collective uzstāšanās ir tik izteiksmīga un mērķtiecīga, ka skatītājiem nereti aizmirstas, ka izrādē nav iesaistīta valoda.”

Tā ir divu personificētu kāpuriņu/tauriņu dzīvesstāstā ļoti aptuveni balstīta fiziskā komēdija, kuru skaidro un uz skatuves izspēlē divi leļļu meistari no starptautiski atzītas cirka kompānijas Kallo Collective. Lai arī izrāde pamatā domāta bērniem, šīs kompānijas labākajās tradīcijās tā radīta visnotaļ universāla un ir saprotama visu vecumu pārstāvjiem bez valodas ierobežojumiem. Viens no izrādes autoriem ir mūsdienīgais klauns no Jaunzēlandes – Toms Monktons, kas Latvijā ar savu izrādi “Tikai kauliņi” viesojās 2017. gadā un ar smalkiem jociņiem smīdināja kā lielus, tā mazus.

Izrādes garums: 45 minūtes
Vecuma ierobežojums: no 4 gadu vecuma
Biļešu cena: no 8.50 EUR

 

Apbalvojumi:
Auckland Fringe festivāla balva Best Production – Theatre
Auckland Fringe festivāla balva par labākajiem kostīmiem

Radošā komanda:
Autori: Jenni Kallo un Thom Monckton
Režisors: Thom Monckton
Tērpi: TAUKO
Gaismu režija: Elina Nopanen
Skaņu režija: Eilyas X

Rīgā uzstājas: Jenni Kallo un Sakari Saikkonen
Tehniskais nodrošinājums: Ville Lamminmäki