Cirka skola Piena svētkos

18.08.2017.

Festivāls  Piena svētki 17 šogad vasaras izskaņā piedāvā radošu nedēļas nogali, īpaši piedomājot par ģimenēm. Kamēr vecākiem šī var būt viena no pēdējām iespējām siltās sezonas ietvaros iedzert kādu dzirkstošu dzērienu labas mūzikas pavadībā, bērniem piedāvājam paviesoties cirka mākslas meistarklasē. Pēc tam varēs vien pabrīnīties par to, kādus trikus mazais samācījies. Komplektā arī atpūta, fiziskas aktivitātes un vispār – divas pārlaimīgas dienas. Pie tam – dalība bez maksas, lai arī vietu skaits ierobežots.

Nodarbības paredzētas bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam. Tajās bērniem būs iespēja attīstīt savu fizisko sagatavotību, iepazīt dažādas cirka disciplīnas – grīdas akrobātiku, žonglēšanu, līdzsvara disciplīnas, slack-line un klaunādi.

Rīgas cirka skolas darbnīca bērniem notiks One One telpās (Šarlotes iela 18a), kas tiks īpaši pielāgotas fiziskām aktivitātēm:
19.08. no plkst. 16.00 līdz plkst. 21.00 un
20.08. no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00

Darbnīcas aktivitātes veidotas secīgi, tajās jāpiedalās no pirmās dienas sākuma līdz otrās dienas beigām.

Nodarbībām bērni jāpiesaka iepriekš, līdz svētkiem, aizpildot anketu internetā: http://ej.uz/Cirkaskolapiens

Par cirka nodarbību plānu:
Katru dienu notiks 2 nodarbības 2 stundu garumā, un 1 stunda tiks veltīta kopīgam cirka izrādes apmeklējumam Piena svētku ietvaros. Nodarbības vadīs Igaunijas cirka studijas “Folie” ilggadējā trenere Liina Eller un topošās Rīgas cirka skolas pasniedzēji: Madara Garklāva un Uģis Čakars, kā arī asistenti Agnese Vanaga un Aleksejs Smolovs. Nodarbības notiks latviešu valodā, nepieciešamības gadījumā tiks izmantotas arī krievu un angļu valodas.

Grupā tiks uzņemti 20 audzēkņi. Nodarbībās ietverts laiks komunikācijai ar pedagogu, iesildīšanās vingrinājumiem, vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumiem, attīstošām rotaļām, cirka disciplīnu pamatu apguvei, atsildīšanās un stiepšanās vingrinājumiem, kā arī atpūtas brīžiem. Dažādu vecumu bērnu sadarbība atvieglos dažādu disciplīnu apguvi (piemēram, pāru akrobātiku un līdzsvara disciplīnas), kā arī mazinās konkurences sajūtu starp vienaudžiem.

Cirka nodarbības Piena svētkos organizē Piena festivāls sadarbībā ar VSIA Rīgas cirks un topošo Rīgas cirka skolu. Piena svētku laikā varēsiet iegūt arī vairāk informācijas par topošo Rīgas cirka skolu, kas darbību uzsāks jau šī gada septembrī.

Ja Tev radušies jautājumi, raksti Rīgas cirka skolas vadītājai mara.pavula@cirks.lv.