CIRKA PRO APTAUJA

31.03.2020.

CIRKA JOMAS PROFESIONĀĻU APTAUJA

VSIA “Rīgas cirks” apzinās, ka pandēmijas izraisītā krīze un tās starptautiskais apmērs smagi ietekmēs cirka jomas profesionāļus gan Latvijā, gan visā Eiropā. Turpmāk šajā sadaļā publicēsim informāciju, kas var būt noderīga jomas profesionāļiem. 

Mēs aicinām būt vienotiem un sadarboties, lai pēc šī grūtā laika, cirka mākslas sektors Latvijā varētu turpināt attīstīties! 

Aptauja informācijas apkopošanai: 

Lai meklētu risinājumus un runātu par nozares vajadzībām šajā situācijā nepieciešami dati par Latvijas valstspiederīgo mākslinieku situāciju un finansiālo zaudējumu apmēru.

VSIA “Rīgas cirks” ir izveidojis aptauju, lai apkopotu cirka mākslas nozarē nodarbināto mākslinieku situāciju un  informāciju par Covid-19 pandēmijas izraisītajiem zaudējumiem. Līdzīga datu apkopošana tiks veikta arī citās mākslas nozarēs.

Anketa latviešu valodā

Anketa krievu valodā

Informācija par atceltajām cirka un ielu mākslas izrādēm un festivāliem tiek apkopota arī Eiropas līmenī

Ja Jūsu izrāde vai festivāls ir atcelts,  aicinu aizpildīt Eiropas cirka un ielu mākslas tīkla Circostrada izveidoto anketu. Anketā sniegtie dati tiks izmantoti, lai aizstāvētu sektora vajadzības Eiropas līmenī. 

Anekta pieejama ŠEIT

Noderīgi resursi: 

Circostrada un On The moove tīklu kopīgi izstrādāts resurss mākslas un kultūras sektoram. ŠAJĀ VIETNĒ kopš 2020. gada 14 marta tiek apkopota noderīga informācija un iniciatīvas, kas skar kultūras un mākslas sektoru (galvenokārt, Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā). Informācija tiek atjaunota katru nedēļu.