“Kaaos Kaamos” Rīgā

25.05.2020.

Cirka izrāde “Babel, Glöm”

Aizmirstiet par Bābeles nesaskaņām – lai arī šie seši cilvēki nešķiet līdzīgi un nerunā vienā valodā, viņi apvienojas, lai kopā tiešā un pārnestā nozīmē sasniegtu lielākus augstumus. Ja nu tiešām nekas nav saprotams, viņiem vienmēr ir fika – zviedru tradicionālā pēcpusdienas kafija ar saldumiem (šī mini maltīte parasti tiek ieturēta kopā ar kādu kolēģi vai draugu).

 

Cirka mākslinieku apvienība no Zviedrijas “Kaaos Kaamos” cenšas izpētīt pretrunas starp “esi tu pats!” un “esiet kopā!“. Seši dažādi raksturi dodas kopīgas valodas meklējumos, un viņiem palīgā nāk ķermenis, rituāli, ēdiens, simboli un talka pulveris.

 

 

2., 3. un 4. septembrī plkst. 19.00 Rīgas cirka arēnā (ieeja no Merķeļa ielas)

Cirka apvienība “Kaaos Kaamos”

Mākslinieku apvienība “Kaaos Kaamos” (Zviedrija) ir specializējusies pāru akrobātikā un cilvēku piramīdu veidošanā. Komanda sastāv no sešiem māksliniekiem, kuri nāk no Zviedrijas, Somijas, Vācijas, Čīles un Jaunkaledonijas. Katram māksliniekam ir savs stāsts – atšķirīga valoda, dažādu cirka skolu izglītība, dažādas kultūras un dzīvesstili. Šajā neticamajā tēmu bagātībā “Kaaos Kaamos” runā par satikšanos un vienkāršajām kopīgajām lietām: godīgumu, dalīšanos un toleranci. VAIRĀK PAR KAAOS KAAMOS…

Kaaos Kaamos Rīgas cirka arēnā 2020. gada septembrī


 

 

Ieteicams: no 5 gadu vecuma

Izrādes garums: apmēram 60 min

 

Bezmaksas ieeja: nav paredzēta

Pilnās biļešu cenas:

17 EUR (zālē un balkona 1. rindā) un 13 EUR (balkona pārējās rindās)

Pasākuma dienā: 20 EUR (zālē un balkona 1. rindā) un 17 EUR (balkona pārējās rindās)

 

Atlaides:

Skolēniem, studentiem un pensionāriem – 10%

Pirmsskolas vecuma bērniem – 15%

Cirka skolas audzēkņiem – 20%