Brīnuma skartie

17.09.2018.

Izrāde-ekskursija “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli – audiogida vadībā. To kopradījuši jauno teātra mākslinieku trupa KVADRIFRONS un Rīgas cirks.

UZMANĪBU! Izrādi iesakām apmeklēt no 14 gadu vecuma!

Šajā izrādē pati cirka nams stāsta savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar cilvēkiem un notikumiem, kas sastapti 130 gadus garajā ēkas mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi.

Izrāde pieejama vienlaikus latviešu, angļu un krievu valodas versijās, skatītājam izvēloties valodu individuāli pirms katras izrādes.

Lai uzzinātu precīzus izrāžu laikus, lūgums spiest uz pogas “Pirkt biļeti”!

Rīgas cirka pārmaiņu procesā sadarbība ar jauno teātra mākslinieku trupu KVADRIFRONS ir uzņemtā attīstības kursa atspoguļojums. Jaunie teātra mākslinieki cirka telpās piedāvā daudzveidīgu mākslas norišu programmu un ļauj izmantot ēkas potenciālu jau pirms gaidāmajiem nama rekonstrukcijas darbiem.

Izrādes-ekskursijas cirkā “Brīnuma skartie” skaņu ainavas radījis komponists Jēkabs Nīmanis. Vēsturiskās telpas citā veidolā interpretēs mākslinieki Jānis Sniķers, Austra Hauks un Rūdolfs Baltiņš.

 

Atbalstītāji:

Valsts kultūrkapitāla fonds, British Council pārstāvniecība Latvijā


Izrādes ilgums: 1h 40min
Vecuma ierobežojums: no 14 gadu vecuma
Biļetes: 18 EUR
(Skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti cena: 16.20 EUR)
Izrāde pieejama vienlaikus latviešu, angļu un krievu valodas versijās, skatītājam izvēloties valodu individuāli pirms katras izrādes.

!!! Izrāde nav piemērota cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem (būs jākāpj pa stāvām kāpnēm uz 3. stāvu) vai dzirdes traucējumiem (izrāde ir baudāma tikai audiogida pavadībā)

!!! Nav piemērota cilvēkiem ar spēcīgām alerģijām un klaustrofobiju (izrāde norisināsies pustumsas apstākļos un vedīs caur putekļainām, kā arī mazām telpām, skaņu pavadījumu nodrošinot uz individuālām audio austiņām)

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām vai nepatīkamām izjūtām tiem, kuri nevarēs šo izrādi baudīt minēto ierobežojumu dēļ.