Vēsture

Dace Pecolli

16.09.2021.

Dace un Enriko Pecolli Latvijā ir plaši pazīstami iluzionisti ar vairāk nekā divdesmit gadus ilgu pieredzi šajā jomā. Ar Rīgas cirku abus saista mīlestība pret cirka mākslu un sadarbība dažādos projektos.

Sarežģītās un aizraujošās iluzionisma mākslas meistare Dace Pecolli no līdzšinējās cirka pieredzes atceras dažnedažādas ķibeles un kuriozus, par kuriem dzirdēsim sarunā par cirka maģiju un aizkulisēm.


Dace ar bijušās Rīgas cirka direktores Lolitas Lipinskas palīdzību veikusi pamatīgu izpēti par iluzionistiem Latvijā no 18. gadsimta līdz mūsdienām un pati saka, ka esot ko pētīt arī senākā pagātnē. Rīgas cirkā viņa konsultējusies par dažādiem ar sava žanra specifiku saistītiem jautājumiem un vienmēr saņēmusi kādu noderīgu padomu. Rīgas cirka unikalitāti un kultūrvēsturisko vērtību Dace daudzinot arī savos ārzemju braucienos.

Foto: Ieva Epnere

Atpakaļ uz sarakstu


Visi projekta dalībnieki:

Aivars Meistars / Alīna Kešāne / Anna Armand / Baiba Reinika / Dace Pecolli / Darja Golobokih / Darjus Ščesnulēvičs / Dzintra Žilde / Gabriels Gots / Georgijs Sokolovskis / Gunta Virkava / Iveta Girtakovska / Lauris Cepurītis / Marija Lase / Mārīte Milne / Raitis Ašmanis / Ramona Sniega / Valērijs Komisarenko / Vija Veita / Vilnis Nerets

Finansētājs: Valsts Kultūrkapitāla fonds


Valsts Kūltūrkapitāla Fonds