Vēsture

Gabriels Gots

15.09.2021.

Gabriels Gots jau no 9 gadu vecuma zināja, ka viņa mērķis – ir ne tikai strādāt cirkā, bet kļūt par cirka direktoru. Un cirka direktoram jāprot viss – gan mākslinieciskā ziņā, gan tehniskā un organizatoriskā līmenī.


Tieši to Gabriels Gots šobrīd arī dara: viņam pieder savs šapito cirks, un viņš tajā dara visu. Gabriels prot žonglēt, akrobātikas trikus, iluzionista trikus, mest nažus… Visu! 

Rīgas cirkā Gabriels pirmoreiz nokļuvis 12 gadu vecumā un uzreiz pieprasījis, lai viņu ved pie toreizējā cirka direktora Gunāra Katkēviča. Jaunais zēns jau tad zināja, kas viņam nepieciešams, lai kļūtu par cirka mākslinieku un vēlāk arī par cirka direktoru – profesionāļa padoms, paša neatlaidība un intensīva mācīšanās. 

Savā stāstā Gabriels iedvesmo ar savu mērķtiecību un drosmi sapņojot un savus sapņus piepildot. 

 

Intervija krievu valodā. 

Foto: Ieva Epnere

Atpakaļ uz sarakstu


Visi projekta dalībnieki:

Aivars Meistars / Alīna Kešāne / Anna Armand / Baiba Reinika / Dace Pecolli / Darja Golobokih / Darjus Ščesnulēvičs / Dzintra Žilde / Gabriels Gots / Georgijs Sokolovskis / Gunta Virkava / Iveta Girtakovska / Lauris Cepurītis / Marija Lase / Mārīte Milne / Raitis Ašmanis / Ramona Sniega / Valērijs Komisarenko / Vija Veita / Vilnis Nerets

Finansētājs: Valsts Kultūrkapitāla fonds


Latvija 100
Valsts Kūltūrkapitāla Fonds