Cirka nodarbības brīvlaikā!

11.10.2022.

Rīgas cirka skolas brīvlaika nodarbības 24.–28. oktobrī

Skolēnu brīvlaiku pavadi kopā ar Rīgas cirka skolu un pasniedzējiem no Latvijas, Igaunijas un Argentīnas!
Šajā rudens brīvlaikā no 24.- 28.oktobrim aicinām bērnus un jauniešus no 7-15 gadu vecuma, kuriem ir interese par cirku, bet vēl nav bijusi pieredze cirkā mākslas disciplīnās, kopīgi darboties ar mūsu pasniedzējiem.

Nodarbības paredzētas katru darba dienu no 11.00 – 19.00. Pa dienu norisinās 4 dažādu disciplīnu nodarbības, savukārt vakarā paredzēta nodarbība “Brīvais laiks”, kurā praktizēt sev interesējošo. Noslēgumu kopīgi svinēsim piektdien ar “brīvo skatuvi”, kur būs iespēja parādīt nedēļas laikā apgūto.

Ko mēs apgūsim?

– Līdzsvaru kopā ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Dmitriju Pudovu (braukšana vienriteņi, līdzsvara dēlis, staigāšana ar garajām kājām);
– Klaunādi un žonglēšanu kopā ar mākslinieku Mariano Gedvillo (Mariano Gedwillo) no Argentīnas;
– Virves staigāšana kopā ar Eliku Edovaldu (Elyca Edovald) no Igaunijas.
– Piektdien visas dienas garumā norisināsies sagatavošanās BRĪVAJAI SKATUVEI.

Audzēkņi tiks dalīti grupās pēc vecuma/prasmju līmeņa, bet nav jābaidās, ja vēl nav iemaņu, jo tās sāksim apgūsim šīs nedēļas laikā.
Norises valoda: angļu/latviešu. Uz vietas nodarbībās, kurās piedalīsies Igaunijas un Argentīnas treneri, palīdzēsim ar tulkojumu, ja būs nepieciešamība.

Cena: 105 EUR par visām nodarbībām vai 25 EUR par konkrētu disciplīnas apguvi nedēļas garumā (1 nodarbība dienā). Iespējams kombinēt vairākas disciplīnas. Cenā neietilpst pusdienas.

Jautājumu gadījumā raksti uz skola@cirks.lv

Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās līdz 20. oktobrim