Brīnuma skartie

Izrāde – ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli audiogida vadībā. To kopradījuši jauno teātra mākslinieku trupa KVADRIFRONS un Rīgas cirks.

UZMANĪBU! Izrādi drīkst apmeklēt no 14 gadu vecuma!

Tajā cirka māja stāsta savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar aizraujošās skatuves mākslas cilvēkiem un notikumiem, kas atgadījušies tās 130 gadus garajā mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi.

Rīgas cirka pārmaiņu procesā sadarbība ar jauno teātra mākslinieku trupu KVADRIFRONS ir zīmīgs atspoguļojums nākotnes attīstības perspektīvām. Jaunie mākslinieki, piedāvājot daudzveidīgu mākslas norišu programmu cirka telpās, ļauj izmantot ēkas potenciālu jau pirms rekonstrukcijas darbiem, kā arī, apdzīvojot telpas, veido sabiedrības izpratni par VSIA Rīgas cirks jauno veidolu kopumā.

Izrādes-ekskursijas cirkā “Brīnuma skartie” skaņu ainavas radījis komponists Jēkabs Nīmanis. Vēsturiskās telpas citā veidolā interpretēs mākslinieki Jānis Sniķers, Austra Hauks un Rūdolfs Baltiņš.

Atbalstītāji:

Valsts kultūrkapitāla fonds, British Council pārstāvniecība Latvijā

Pirkt biļeti

Izrādes ilgums: 1h 40min
Vecuma ierobežojums: no 14 gadu vecuma
Biļetes cena: 18 EUR
(Skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti cena: 16.20 EUR)
Izrāde pieejama vienlaikus latviešu, angļu un krievu valodas versijās, skatītājam izvēloties valodu individuāli pirms katras izrādes.

!!! Izrādi mākslinieciski un tehniski pilnvērtīgi iespējams nodrošināt tikai tad, ja tajā piedalās vismaz 10 dalībnieki. Situācijā, ja šis dalībnieku skaits nav sasniegts, organizatori piedāvās iespēju izrādi apmeklēt citā laikā vai atgriezīs par biļetēm samaksāto naudu

!!! Izrāde nav piemērota cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem (būs jākāpj pa stāvām kāpnēm uz 3. stāvu) vai dzirdes traucējumiem (izrāde ir baudāma tikai audiogida pavadībā).

!!! Nav piemērota cilvēkiem ar spēcīgām alerģijām un klaustrofobiju (izrāde norisināsies pustumsas apstākļos un vedīs caur putekļainām, kā arī mazām telpām, skaņu pavadījumu nodrošinot uz individuālām audio austiņām).

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām vai nepatīkamām izjūtām tiem, kuri nevarēs šo izrādi baudīt minēto ierobežojumu dēļ.