Nodarbības

Rīgas cirka skola piedāvā regulāras nodarbības kā bērniem, tā ģimenēm. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku, attīstot ķermeni, domāšanu un arī komunikācijas spējas.

Brīvā laika nodarbības ir vērstas vispusīgu attīstību, kur līdzās dažādu cirka disciplīnu apgūšanai bērni un pieaugušie attīsta savu radošo potenciālu, mācās strādāt komandā un attīstīt savas saskarsmes prasmes, kā arī savu pašpārliecinātību.

NODARBĪBU GRAFIKS (pieejams tikai cirka skolas abonementu īpašniekiem)

NODARBĪBAS BĒRNIEM

Bērniem tiek piedāvātas regulāras brīvā laika nodarbības, kurās dalībnieki pieredzējušu treneru pavadībā apgūst kā vispārīgas fiziskās prasmes, tā arī atsevišķas cirka disciplīnas. Tajās tiek attīstīta bērnu māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, iemaņas aktiermeistarībā, veiklība un laba sadarbības prasme – iemaņas, kuras noderēs ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Šīs nodarbības tiek organizētas mācību gada laikā no septembra līdz maijam un piemērotas bērniem no 5 līdz 16 gadu vecumam.

Lasīt vairāk

DARBNĪCAS ĢIMENĒM

Darbnīcas ģimenēm ir iespēja vecākiem izkustēties kopā ar saviem bērniem, iepazīstot dažādas cirka disciplīnas. Rotaļu formā, veicinot uzticības un sadarbības pilnu atmosfēru, tas ir vērtīgi pavadīts brīvais laiks.

Uz darbnīcām ģimenēm aicināti vecāki kopā ar bērniem no 3 gadu vecuma, tiek iepazītas tādas disciplīnas kā cilvēku piramīdas, pāru akrobātika, žonglēšana, kā arī līdzsvara disciplīnas.

Lasīt vairāk

DARBNĪCAS PIEAUGUŠAJIEM

Veicinot lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un jaunu prasmju apguvi arī pieaugušā vecumā, Rīgas cirka skola piedāvā arī darbnīcas pieaugušajiem. Tās nenotiek regulāri, taču aktuālā informācija par iespēju piedalīties tiek ievietota Rīgas cirka skolas Facebook lapā.

Savukārt, par cirka skolas piedāvātajām aktivitātēm pasākumos vairāk iespējams lasīt ŠEIT.

Atpakaļ