Galerijas

Rīgas cirks pasākumos 2017-2020

14.10.2020.

Rīgas cirka vēsturiskajā ēkā jau no pašiem ēkas pastāvēšanas pirmsākumiem notikuši dažādi pasākumi – ne vien cirka izrādes, bet arī kino seansi, koncerti un daudz kas cits. Šeit ieskats dažos 2017.–2020. gadā notikušajos pasākumos.

Foto: Baltā nakts 2023 performance “Tuvumā tukšums”

14.09.2023.

Baltajā naktī pie mums Rīgas cirka telpās apmeklētājiem bija iespēja pieredzēt procesuālu performanci un instalāciju “Tuvumā tukšums”. Performancē piedalījās dejas mākslinieki Krišjānis Sants, Ieva Gaurilčikaite-Sants, Emīlija Berga, Arturs Muskars un Zviedrijas Ēriks Eriksons (Zviedrija), kā arī dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, komponists un skaņu mākslinieks Jēkabs Nīmanis un gaismu māksliniece Jūlija Bondarenko. Darba autori ir apvienība IevaKrish,…

Foto: atvērto durvju diena Rīgas cirka skolā

06.09.2023.

Gaisa un grīdas akrobātika, žonglēšana un līdzsvara disciplīnas – Rīgas cirka skolas atvērto durvju dienā apmeklētājiem bija iespēja iepazīt un izmēģināt cirku tā dažādībā. Lūk, fotogrāfisks ieskats cirka skolas septītās sezonas atvēršanā. Foto: Mārtiņš Kreicbergs Vairāk informācijas par Rīgas cirka skolu un tās piedāvātajām nodarbībām bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem ŠEIT.

Foto: Re Rīga! festivāls

17.08.2023.

Re Rīga! cirka un ielu mākslas festivāls Nr. 11 ir atklāts – izrādes, Rīgas cirka skolas darbnīcas un citas aktivitātes ienāk Rīgas cirka pagalmā, arēnā un Zirgu stallī. No ceturtdienas cirks sastopams arī Vērmanes dārzā. Lūk, ieskats spilgtākajos festivāla mirkļos. RE RĪGA! ATKLĀŠANA: “CRONOPIO “PAČAMAMO”, CIE MONAD “YIN ZERO”, RECOVER LABORATORY “PAR TRĪS MAZĀKS” Foto:…

FOTO un VIDEO: Sezonas noslēguma izrāde – Joans Buržuā “KRĪTOŠAIS”

20.06.2023.

Jūnija vidū mēs noapaļojām fantastisku cirka sezonu, kura tika pavadīta jaunā, renovētā Rīgas cirka ēkā. Sākām sezonu ar vienradzi Ziemradzi Ziemassvētku laikā, kad ar prieku sagaidījām skatītājus uz vairākām izpārdotām izrādēm. Gada turpinājumā mēs uzņēmām dažādus ciemiņus un cirka ēku piepildīja modes skates, balvu pasniegšanas ceremonijas, balles, dejas izrādes, teātra performances un daudz kas cits….

preloader