Nodarbības bērniem

Bērniem tiek piedāvātas regulāras brīvā laika nodarbības, kurās dalībnieki pieredzējušu treneru pavadībā apgūst kā vispārīgas fiziskās prasmes, tā arī atsevišķas cirka disciplīnas. Tajās tiek attīstīta bērnu māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, aktiermeistarība, veiklība un laba sadarbības prasme – iemaņas, kas noderēs ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Šīs nodarbības tiek organizētas mācību gada laikā no septembra līdz maijam un piemērotas bērniem no 5 līdz 16 gadu vecumam.

 

Rīgas cirka skolas aktivitātēm sekojiet ŠEIT.

 

Sākot ar 2020. gada septembri pieejamas šādas apmācību programmas

 

PIRMSSKOLAS GRUPA BĒRNIEM NO 5 GADU VECUMA:

Norises vieta un laiks:
Otrdienās 18.00–19.30 Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Maiju Sukuti.
Nodarbību maksa: 35 eur par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma)

 

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 12

HOBIJGRUPA

Nodarbību apraksts: 

Iepazīstot dažādas cirka disciplīnas, bērniem ir iespēja vispusīgi attīstīt savu fizisko sagatavotību, kā arī prāta spējas. Nodarbībās piedalās dažādu vecumu bērni, kas atvieglo atsevišķu disciplīnu apguvi (piemēram, pāru akrobātika un līdzsvara disciplīnas), mazinot konkurences sajūtu starp vienaudžiem.

Nodarbībās ietverts laiks sarunai ar pedagogu, iesildīšanās un vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumi, attīstošas rotaļas, disciplīnu pamatu apguve, atsildīšanās un stiepšanās vingrinājumi. 

 

Norises vieta un laiks:

  1. Sestdienās 11.00–13.00 LU Ekonomikas un vadības fakultātē ar Rīgas cirka skolas vecāko pasniedzēju Dmitriju Pudovu
  2. Sestdienās 11.00–13.00 LU Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju Valēriju Komisarenko 

 

Nodarbību maksa: 35 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma) 

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15

 

SKATUVES GRUPA: 

Nodarbību apraksts: 

2020./2021. gadā aizsākam skatuves grupas apmācību 3 līmeņu programmā. 

Jaunie audzēkņi tiks uzņemti 1. līmeņa grupā. Nodarbības notiks 2 reizes nedēļā. Katrā nodarbībā daļa laika tiks veltīta fiziskās sagatavotības uzlabošanai, bet otra daļa – cirka disciplīnu apgūšanai. Apmācību process tiek organizēts ceturkšņos. 

Apmācību procesā bērni iepazīst akrobātiku, žonglēšanu, līdzsvara disciplīnas, deju, skatuves mākslu un kontorsionismu.  Paralēli obligāti apgūstamajām disciplīnām, audzēkņiem ir iespēja apmeklēt izvēles disciplīnu nodarbības.  

 

Norises vieta un laiks:

  • Iesācējiem: 1. līmeņa grupa. 

Pirmdienās un trešdienās  17.00–18.30 (7–10 g) un 19.00–20.30 (11+) Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju komandu. Papildus iespējams apmeklēt maģijas nodarbības. 

  • Ar priekšzināšanām: 2. līmeņa grupa. 

Pirmdienās, otrdienās un piektdienās  17.00–18.30 (7–10 g) un 19.00–20.30 (11+) Zeļļu ielā 25 ar Rīgas cirka skolas pasniedzēju komandu. Papildus iespējams apmeklēt gaisa akrobātikas nodarbības. 

 

Nodarbību maksa, apmeklējot pamatkursu: 45 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma).

Nodarbību maksa, apmeklējot pamatkursu un 1 specializācijas nodarbību: 55 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma).

Nodarbību maksa apmeklējot pamatkursu un 2 specializācijas nodarbības: 60 EUR par kalendāro mēnesi (neatkarīgi no apmeklējuma).

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15

 

Pieteikties nodarbībām

 

NODARBĪBAS VADA RĪGAS CIRKA SKOLAS PASNIEDZĒJI  

 

Назад

 

    Secured By miniOrange