Komanda

Liene Pērkone

VALDES LOCEKLE

Liene uz Kultūras ministrijas pilnvarojuma līguma pamata uz laiku vada VSIA Rīgas cirks kopš 2019. gada 6.marta. Viņas galvenie uzdevumi un mērķi Rīgas cirka darbībā ir izstrādātās darbības stratēģijas ieviešana, Rīgas cirka ēkas energoefektivitātes projekta īstenošana, kā arī cirka nozares tālāka attīstīšana un popularizēšana gan vietējā, gan starptautiskā mērogā caur tādām aktivitātēm, kā cirka izrādes, cirka mākslinieku rezidences, cirka skola, kā arī sadarbība ar vietējiem un starptautiskiem partneriem.

Māra Pāvula

Rīgas cirka skolas vadītāja

Māra atbild par izglītības un auditorijas veidošanas projektiem Rīgas cirkā. Laikmetīgā cirka pētniece ar sešu gadu stāžu akadēmiskajā vidē, četru gadu pieredzi cirka žurnālistikā un producēšanā. Māra, vadot laikmetīgā cirka platformu Baltijas valstīs “Next door circus”, kā arī rezidenču un starptautiskos projektus festivālā “Sansusī”, iepazinusi vadošos cirka māksliniekus reģionā. Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāla “Re Rīga” ietvaros Māra organizējusi cirka darbnīcas bērniem un meistarklases profesionāļiem, kas devis pieredzi un licis pamatu arī Rīgas cirka skolas programmai.

Zane Volkinšteine

Komunikācijas projektu vadītāja

Zane cirka darbiem piemeklē labākos vārdus un attēlus. Tiešsaistē un klātienē sazinās ar presi un sadarbības partneriem, kā arī rūpējas, lai cirka tēls būtu gaumīgs un pamanīts.

Anita Briede

Grāmatvede un biroja administratore

Anita ir pirmais cilvēks, ko Jūs sastopat, sazinoties ar Rīgas cirku. Viņa pārzina biroja administrācijas un personāla daļas jautājumus. Vaicāta par savu motivāciju strādāt cirkā, Anita saka: “Esmu par to, lai cirks kā mākslas žanrs attīstītos un pilnveidotos, bet šīs pārmaiņas notiktu plūstoši, paralēli klasiskajam cirkam. Vēlos, lai šīs dažādās cirka mākslas formas nākotnē būtu skatītājam pieejamas atjaunotajā, vēsturiskajā cirka ēkā, ar ko būtu slavena Rīga, Latvija. Es priecājos, ka varu būt piederoša tādam, uz attīstību vērstam procesam!”

Vilnis Nerets

Saimniecības daļas vadītājs

Vilnis ir atbildīgais par ugunsdrošību un ēkas uzturēšanai nepieciešamajiem saimniecības darbiem – siltuma, elektrības, ūdens apgādes sistēmas darbināšanu, u.c.

Ainārs Pričins

Darbu rīkotājs

Ainārs atbild par saimniecības darbu organizēšanu – iepirkumiem, remontdarbiem, u.c.

Irina Degtjarenko

Apkopēja

Ilgvars Lācis

galdnieks

    Ilgvars rūpējas par remontdarbiem cirka telpās, lai jau drīzi tās varētu uzņemt māksliniekus rezidencēs.

    Rita Ivaņionoka

    skatītāju zonas apkopēja