Komanda

Ināra Kehre

valdes locekle

Ināra uz Kultūras ministrijas pilnvarojuma līguma pamata vada VSIA Rīgas cirks kopš 2017. gada 28. aprīļa. Ināras galvenie uzdevumi ir jaunas vidēja termiņa darbības stratēģijas izveide, kā arī Rīgas cirka ēkas visaptverošas pārbūves arhitektūras koncepcijas un metu konkursa sagatavošana. Paralēli tam top jaunā cirka skola, rezidenču centrs un arī cirka izrāžu programma.

Māra Pāvula

Rīgas cirka skolas vadītāja

Māra atbild par izglītības un auditorijas veidošanas projektiem Rīgas cirkā. Laikmetīgā cirka pētniece ar sešu gadu stāžu akadēmiskajā vidē, četru gadu pieredzi cirka žurnālistikā un producēšanā. Māra, vadot laikmetīgā cirka platformu Baltijas valstīs “Next door circus”, kā arī rezidenču un starptautiskos projektus festivālā “Sansusī”, iepazinusi vadošos cirka māksliniekus reģionā. Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāla “Re Rīga” ietvaros Māra organizējusi cirka darbnīcas bērniem un meistarklases profesionāļiem, kas devis pieredzi un licis pamatu arī Rīgas cirka skolas programmai.

Anita Briede

Grāmatvede un biroja administratore

Anita ir pirmais cilvēks, ko Jūs sastopat, sazinoties ar Rīgas cirku. Viņa pārzina biroja administrācijas un personāla daļas jautājumus. Vaicāta par savu motivāciju strādāt cirkā, Anita saka: “Esmu par to, lai cirks kā mākslas žanrs attīstītos un pilnveidotos, bet šīs pārmaiņas notiktu plūstoši, paralēli klasiskajam cirkam. Vēlos, lai šīs dažādās cirka mākslas formas nākotnē būtu skatītājam pieejamas atjaunotajā, vēsturiskajā cirka ēkā, ar ko būtu slavena Rīga, Latvija. Es priecājos, ka varu būt piederoša tādam, uz attīstību vērstam procesam!”

Vilnis Nerets

Saimniecības daļas vadītājs

Vilnis ir atbildīgais par ugunsdrošību un ēkas uzturēšanai nepieciešamajiem saimniecības darbiem – siltuma, elektrības, ūdens apgādes sistēmas darbināšanu, u.c.

Ainārs Pričins

Darbu rīkotājs

Ainārs atbild par saimniecības darbu organizēšanu – iepirkumiem, remontdarbiem, u.c.

Dmitrijs Fadejevs

Elektrosistēmas vecākais tehniķis

Savu darbu Dmitrijs raksturo tā: “Interesants darbs neparastā vietā – varu iepazīties ar cilvēkiem no visas pasaules, palīdzēt izveidot izrādi un darīt visu iespējamo, lai skatītāji to redzētu.”

Irina Degtjarenko

Apkopēja

Ilgvars Lācis

galdnieks

    Ilgvars rūpējas par remontdarbiem cirka telpās, lai jau drīzi tās varētu uzņemt māksliniekus rezidencēs.